gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Almanlar Beren'i konusuyor

Konu, 'Magazin' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

şimdi diyecekler ki bu Türk'ler bu kızı neden böyle dışlıyor :) bla bla blaa.. [​IMG]

Alman medyası Beren'in kırgınlığını yazdı!Almanya'nın önemli haber dergilerinden Der Spiegel, son sayısında Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisi ile TBMM'de bile tartışmalara neden olan Beren Saat'e yer verdi.

Dergideki yazıda, oyuncunun "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisindeki rolü yüzünden başına gelenler aktarıldı.

Yazıda ayrıca, Saat'in kısa süre önce Beyoğlu'ndaki bir mekanda alkollü gençler tarafından nasıl rahatsız edildiği, buradaki müstehcen imalardan dolayı kırgın olduğu yazıldı.

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu kizi cok begeniyorum, rolü geregi oynadigi karakterden dolayi kimse onu yargilayamaz bizim türk halkinin cahilligine veriyorum...

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aşkı memnuda falan izliyodum fatmagülü bi ara protesto ettim ama yine izlemeye basladım cünkü yapanlarda suç tecavüzün kötü örnek olduğunu bile bile yapıyolar

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    alla alla kesinlikle cahilsizlik öle iş mi olur kınadım bak şimdii kendi milletimi o oyuncu o da bir ailenin kızı ayıp walla...

Almanlar Beren'i konusuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanlar,Fransızlar ve Osmanlı

Almanlar,Fransızlar ve Osmanlı

19. yüzyılda Almanyanın Mülhaym şehrindeki Ren nehrinin bir yakasında Almanlar,bir yakasında Fransızlar oturuyordu. Fransızlar,her sene nehrin Almanlardaki kısmına geçip,mahsülün tümünü toplayıp götürüyorladı.O sıralar,birliğini temin edemeyen güçsüz Almanlar ise buna ses çıkaramıyorlardı tabi. Her sene böyle olunca ,çareyi Osmanlı Sultanına durumu yazıp,imdat istemekte buldular.Mektupta şöyle...
  2. Namazdan Tat Almanin YÖntemlerİ

Namazdan Tat Almanin YÖntemlerİ

NAMAZDAN TAT ALMANIN YÖNTEMLERİ (Sevgili dostlar, namazdan tat almak bir-iki günlük bir şey değildir. devamlılık ve çaba şarttır. Hiç kimse bir iki günde evliya olmamıştır ancak evliya olanların hepsi o makama namaz ile gelebilmişlerdir. Dolayısıyla namazınızı kılın. Hatta nefsiniz ve şeytanla mücadele için her yolu deneyin ve taviz vermeyin. Biliniz ki namazda mutlaka bir lezzet vardır ve...
  3. Karar Almanin On Adimi

Karar Almanin On Adimi

Her tür kararın sağlıklı olması ve amaca ulaştırması ancak aşağıdaki aşamalardan geçmesi ve olgunlaşması ile mümkün olur: Tanımla: Karar konusu olacak sorunun her yönüyle ve iyi bir şekilde tanımlanması sağlıklı bir çözümün ilk adımıdır. Bu aşamada hangi amaç için karar alınacağı da açık seçik tespit edilmelidir. Bilgi topla: Sorun ile ilgili her türlü bilginin derlenmesi ve...
  4. cansızlar konusuyor

cansızlar konusuyor

Cansızlar konuşabilseydi Dolaşmaktan bir hal oldum 'kan'' Eyvah basıldık! 'gazete' Yeter artık çok su koyuverdiniz'kova'' Kolunuza girebilir miyim? 'bilezik'' Ben sürekli çalışıyorum herkes de bana bakıyor'saat'' Ayaklarım su topladı'Boğaz köprüsü'' Boyunun ölçüsünü alayım da gör'şerit metre'' Ben içimi herkese dökmem'kumbara'' Gözlerim dolu dolu oldu'dolap'' Yakarım ha!...
  5. Almanlar 'En önemli Alman'ı seçti

Almanlar 'En önemli Alman'ı seçti

Alman halkı, Federal Almanya Cumhuriyeti'nin kuruluş tarihi olan 1949 yılından bu yana "en önemli Alman" olarak eski Başbakan Helmut Kohl'u seçti. "Der Spiegel" dergisi tarafından yapılan ankette Almanların yüzde 40,6'sının, Federal Almanya Cumhuriyeti'nin kuruluşundan sonra ülkeyi şekillendiren en önemli kişi olarak, 1982-1998 yılları arasında başbakanlık yapan Kohl'u...

Sayfayı Paylaş