Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

Cevap: Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

evet almanyali melekler,benden sizden biriyim.vuslatcim yardim istemissin ama o konuda hic bir fikrim yok benim.umarim yardim eden birini bulursun.bu arada missfee aslen berlinli olunur mu bacim,aslen ya ankaralisindir,ya izmirlisindir,ya trabzonlusundur vs.aslen nerelisin canim? :)

AsLen dememdeki sebep isim geregi stuttgartta bulunuyorum Berlinde yasiyorum yani...Türkiyede istanbuLLuyum ..:)

Bakiyorumda yakin sehirde olanlar cikmis ama daha köln den yada köln e yakin kimse yok:( neyse umutla bekliyecegim kizlar

Merhabaaaaaaa arkadaslar ben Nazire Almanyadan ve Heidelbergte oturuyorum,17 yildan beri Almanyadayim..Herkese Sevgiler ve Saygilar..

Merhabaaaaaaa arkadaslar ben Nazire Almanyadan ve Heidelbergte oturuyorum,17 yildan beri Almanyadayim..Herkese Sevgiler ve Saygilar..

hosbuldukkk heidelberg güzel dir neckar tarafi daha güzeldir saraya karsii..sevgiler Mery..

evet Mery orada devamli klasik müzik konserleri ve tiyatroda var gösteri olarak ücretli ve oradan heidelbergi seyretmek cok güzelll büyük bir bahcesi var..sevgilerilerimle,,

Geri