gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Almanya ölen gençlere ağlıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Almanya'a 17 kişinin öldüğü okul saldırısı olayında saldırganın son anları cep telefonuna kaydedildi. Almanya'nın Stuttgart yakınlarındaki Winnenden kentinde bir okula düzenlenen ve saldırganla birlikte 17 kişinin öldüğü saldırının ardından Almanya yasta. Saldırının gerçekleştiği yerde geç saatlere kadar mumlar yakıldı, ölenler anıldı. Saldırganın son anları da cep telefonu ile görüntülendi.
    Cep telefonu görüntülerinde saldırgan bir otoparkta görülüyor. Amatör kamera görüntülerinde saldırganın birkaç el ateş ettiği duyuluyor, ardından saldırgan yere yığılıyor.

Öte yandan olayın meydana geldiği okuldaki öğrenciler mum yakarak arkadaşlarını andı, birbirlerini acısını paylaştı. Akşam saatlerinde de kilisede bir tören düzenlendi.

Almanya ölen gençlere ağlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanya

Almanya

Almanya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa, Baltik Denizi ve Kuzey Denizi kıyısında, Hollanda ile Polonya arasında, Danimarka'nın güneyinde yer almaktadır. Coğrafi konumu: 51 00 Kuzey enlemi, 9 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 357,021 km² Sınırları: toplam: 3,621 km Sınır komşuları: Avusturya 784 km, Belçika 167 km, Çek Cumhuriyeti 646 km, Danimarka 68 km, Fransa 451...
  2. İstanbul Ağlıyor, Ben Ağlıyorum

İstanbul Ağlıyor, Ben Ağlıyorum

istanbul ağlıyor nota istanbul ağlıyor notaları ben ağlıyorum kim söylüyor gülnaz flüt notaları
  3. almanyayı karıştıran genç kız fotoğrafları

almanyayı karıştıran genç kız fotoğrafları

kız fotoğrafları kız fotoları genç fotoğrafları genç foto fotoları Almanya'da bir hobby fotoğrafçısı ormanda bir mizansen oluşturarak kanlar içinde kalmış bir kadının fotoğraflarını çekti. Fotoğrafçı çekimi bitirdikten sonra fotomodellerle birlikte çekim yapılan ormanlık alanı terk etti. Ancak işgüzar fotoğrafçı arkasında kan yerine kullandıkları boya ve bir tane de yırtık mini etek...
  4. Ölen Bayan

Ölen Bayan

ölen bayan Arkadaşlarım ören bayanımız vardı ya artık hakkın rahmetine kavuşmuş bundan sonra artık adı ölen bayan olmuş buyrun altta:hhh:
  5. ölesine :)

ölesine :)

dostlukmuş, ölüme yürümekmiş, üstüne titremekmiş, vefaymış aşk dediğin zavallı bir kapıyı duvara çarpıp çıkıncaya kadarmış bana komaz deyip acını bir kilo rakıya gömsende geceyarıları asıl sancı uyandığında bütün odaları boş görünce koyarmış..

Sayfayı Paylaş