gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

Almanya'da Başbakan'a kefen atan gurbetci

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

PARAMI KAPTIRDIM ZEHİR ZIKKIM OLSUN yozgatlı Hanefi Doğan,binbir zorlukla kazandığı paralarını yeşil sermayeye kaptırmış.Simdi hakkını arıyor.Elinde kefenle,derdini anlatmaya calısıyor. Başbakanın korumalarının salondan çıkardığı Hanefi Doğan ,Kılıçlaroğlunun karsısında rahatca derdini anlattı.
    ONA KEFENLİ EYLEMCİ DİYORLAR.kardan pay vaadiyle gurbetçi vatandaşlarımızdan para toplayan ve daha sonra kar payı dağıtmadığı gibi ana paralarınıda ödemeyen şirketlerin kurbanlarından birisi YOZGATLI HANEFİ DOĞAN.
    CAMİ SOYGUNCULARI
    yalnız kendisininmi hanifi doğanın ısrarıyla akrabalarıda paralarını yesil sermaye şirketlerine vermişler Kefenin cebi yoktur derler.Ama hanefi doğan kefenine bir cep yaptırmıs.O cepten cıkardığı kartonada şunu yazmış
    Katil milli görüş,yesil sermaye,cami soyguncuları.YİMPAŞ,kombassan,Endüstri.170bin sülalenize kefen parası zehir zıkkım olsun.

Almanya'da Başbakan'a kefen atan gurbetci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüSLü KeFeN...

SüSLü KeFeN...

Hacı adaylarının Mekke ve Medine'de giydikleri ihram, kefendir. Hacca giden hem tövbe eder hem ibadetlerini artırır hem de ihram giyerek "İşte ben öldüm kefenimi giydim." der. Hayalen nereden geliyor nereye gidiyor onları düşünür. Ölmek ruhla bedenin birbirinden ayrılmasıdır. Ölen bedendir, ruh ölmez. Ruh dünya hayatından ahiret hayatına geçer, hayatı devam eder. Bâki olan...
  2. Kefen

Kefen

Birgün gözlerin dalacak derinlere... Belkide aklına ben geleceğim... Beraber yaşadığımız güzel günleri düşüneceksin ....Birde herşey mazimizi anlatacak sana, unutamadığını anlayacaksın... Yanıma gelmeyi düşünebilirsin bir buket gülle... Gideceksin çiçekçiye.alacaksın en sevdiğim gülleri.... Geldiğin zaman kapım kalabalık olacak. Düğünüm olduğunu düşünüp kahrolacaksın Ansızın karşına gözü...
  3. Atasagun'dan Başbakan'a çağrı

Atasagun'dan Başbakan'a çağrı

Eski MİT Müsteşarı Şenkal Atasagun, 'Ergenekon şeması'yla ilgili hakkında çıkan iddialara net yanıt verdi. Suç duyurusunun sahibi İşçi Partisi, Atasagun'un Ergenekon şemasıyla, kamu görevini kötüye kullandığını ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ni alenen aşağıladığını iddia etmişti. Kanal D Ana Haber Bülteni'nde Mehmet Ali Birand'a konuşan Atasagun, Ergenekon raporunun MİT'in elemanları tarafından...
  4. Çok Güzel Hareketler Bunlar"a Almanya'da Büyük İlgi

Çok Güzel Hareketler Bunlar"a Almanya'da Büyük İlgi

cok güzel hareketler bunlar almanya cok güzel hareketler bunlar almanya turnesi 2010 2010 turne turnesi 2011 Kanal D ekranlarına gelen "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programının genç oyuncuları, Almanya'daki turnelerinde büyük ilgi görüyor. BKM Mutfak oyuncuları, şimdi de Almanya'yı kahkahadan kırıp geçiriyor. "Çok Güzel Hareketler Bunlar" gösterilerini 30 Nisan'dan bu...
  5. GELiNLiK KEFENiM

GELiNLiK KEFENiM

Bir Gün Gözlerin Dalacak Derinlere Belkide Aklina Ben Gelecegim Beraber Yasadigimiz Güzel Günleri Düsüneceksin Birden Hersey Mazimizi Anlatacak Sana Unutamadigini Anlayacaksin... Yanima Gelmeyi Düsünebilirsin Bir Buket GüLLe Gideceksin Ciçekçiye Alacaksin En Sevdigim GüLLeri GeLdigin Zaman Kapim Kalabalik OLacak. Dügünüm OLdugunu Düsünüp Kahrolacaksin Ansizin Karsina Gözü Aglamakli Anam...

Sayfayı Paylaş