gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Almanya'da felçliler için özel bisiklet imal edilmiş...

Konu, 'Melekler Yardımlaşma' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

felçliler için bisiklet hasta bisikleti bisiklet nasıl modifiye edilir ne imal edebilirim felçlılerde bısıklet Münih'teki Grosshadern Kliniğinde felçliler için özel bisiklet imal edilmiş. Tavsiye ediliyor...
    Kan dolaşımını hızlandırdığı gibi hastalığın ilerlemesini de engelliyormuş.
    7 hasta üzerinde deneme yapılmış ve hastalar ilk aşamada 2,5 kilometreye kadar kullanabilmiş.
    Hatta bir hasta 9 km yol kat edebilmiş.

Almanya'da felçliler için özel bisiklet imal edilmiş... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Felçliler için özel bisiklet..

Felçliler için özel bisiklet..

felçliler için bisiklet özürlü bisikletleri el ayak bisikleti ayak bisikleti felçlılerde bısıklet Münih'teki Grosshadern Kliniğinde felçliler için özel bisiklet imal edilmiş. Tavsiye ediliyor... Kan dolaşımını hızlandırdığı gibi hastalığın ilerlemesini de engelliyormuş. 7 hasta üzerinde deneme yapılmış ve hastalar ilk aşamada 2,5 kilometreye kadar kullanabilmiş.
  2. Bisikletin çocuklar için faydaları

Bisikletin çocuklar için faydaları

bisiklet sürmenin faydaları trafik levhalarına uygun davranmanın yararları bisiklet sürmenin yararları trafik levhalarına uygun davranmanın nelerdir Hemen hemen her çocuğun hayalinde ve ailesinden istediği birşey vardır ki oda bisiklettir.Bugünlerde hatta benim küçük oğlanda sürekli babasından bisiklet isteyip duruyor.Bu haberi okuduktan sonra eminim babamızda en kısa zamanda oğluna bisiklet...
  3. Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Bu yaza damgasını vuracak olan bir şarkı Kenan Doğulu Bisiklet Şarkısı ve ben bu şarkıyı çok seviyorum 5 yaşında ki yeğenlerim de bayılıyor sizden Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum:)
  4. Oturma Odalarınız İçin Farklı Dizayn Edilmiş Sehpalar

Oturma Odalarınız İçin Farklı Dizayn Edilmiş Sehpalar

en şık sehpa modelleri,en güzel sehpa modelleri,son moda sehpa modelleri,en yeni sehpa modelleri,en değişik sehpa modelleri,2015 sehpa modelleri Modern oturma odaları için seçebileceğiniz farklı sehpa modellerini bu yazıda bulabilirsiniz. Modern bir oturma odası şık bir şömine ile tamamlanmış.Modern oturma odalarında tek model sehpa takımları yerine farklı model ve materyallerden yapılmış...
  5. Kürtaj İçin Acele Mi Edildi?

Kürtaj İçin Acele Mi Edildi?

Merhabalar, Son adetimin ilk günü 13 Ağustos, gecen Cuma 5 haftalik hamile olduğumu öğrendim. Gün aşırı yapılan 3 farkli beta hcg ölçümlerinde çıkan değerlerim sırasıyla 1043, 1359 (dilisyon 1599), 2012. Öncelikle dilisyon beta hcg nedir? Son değerin biraz düşük olduğunu söyledi doktor. Ultrasonda görülen kesenin yerinin ve şeklinin normal olduğunu ancak yalancı kese olabilecegini söyledi...

Sayfayı Paylaş