gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Almanya'da katliam gibi kaza

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Almanya'nın Hannover kentinde korkunç bir kaza yaşandı. Bir tur otobüsü otoyolda cayır cayır yandı.
    Almanya'nın kuzeyinde otoyolda bir tur otobüsün alev alması sonucu, ilk belirlemelere göre 20 kişi öldü.

Aşağı Saksonya İçişleri Bakanlığı sözcüsü ve polis, Hannover yakınında meydana gelen olayda yolculardan 10 kadarının otobüsten inmeyi başardığını, 20'sinin ise öldüğünü açıkladı.
    Yangının yolculardan birinin içtiği sigara nedeniyle çıktığı tespit edildi.

Kurtulan kişilerin yaralı olduğu belirtildi.

internethaber

Almanya'da katliam gibi kaza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Divane Aşık Gibi

Kazım Koyuncu - Divane Aşık Gibi

kazım koyuncu divane aşık gibi akor kazım koyuncu divane aşık gibi tab kaldım istanbullarda akor Divane aşuk gibi da dolanirum yollarda Yar senin sebebune yar senin sebebune Kaldım istanbullarda kadım istanbulbul Baban beni babamdan birkerecuk istesun Allahın emru ile allahın emru ile Gelinum olsun desin gelinim olsun al şalum yeşil şalım da dünyayı dolaşalum sen yağmur ol ben bulut sen...
  2. Ağrı Doğubayazıt'ta facia gibi kaza 17 ölü

Ağrı Doğubayazıt'ta facia gibi kaza 17 ölü

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde facia gibi kaza meydana geldi. Gezi için geldikleri Türkiye'den İran'a dönen turistleri taşıyan otobüs virajı alamayınca kaza yaptı. 17 kişinin öldüğü kazada çok sayıda Ermeni asıllı İranlı yaralandı. Kaza, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Gökçebulak köyü yakınlarında Tendürek karayolunda dün akşam meydana geldi. İran'dan gezi için Türkiye'ye gelen 90 kişilik grup...
  3. Malatyada katliam gbi kaza

Malatyada katliam gbi kaza

Kaza değil katliam: 9 ölü Malatya'da kamyonla minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 9 kişi öldü, 14 kişi de yaralandı. Malatya'dan Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'na yolcu taşıyan minibüs, karşı yönden gelen tüp yüklü kamyonla çarpıştı. Kazada, hurda yığınına dönen minibüsteki yolculardan 7'si olay yerinde yaşamını yitirdi. Kazada yaralanan 16 kişi, ambulanslar ve olay yerinden...
  4. Kastamonu'da Katliam Gibi Kaza 11 Ölü

Kastamonu'da Katliam Gibi Kaza 11 Ölü

Kastamonu'nun Tosya İlçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 11 kişi öldü, 33 kişi de yaralandı. Kastamonu'nun Tosya İlçesi yakınlarında yolcu otobüsünün balık yüklü kamyonla çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 11 kişi öldü, 33 kişi de yaralandı. Edinilen bilgiye göre, sürücülerinin kimlikleri henüz belirlenemeyen yolcu otobüsü ile bir kamyon saat 04.00 sularında Tosya'nın...
  5. Almanya'daki adalet...

Almanya'daki adalet...

Merhaba kızlar haberi okuyunca şok oldum, sizlerle paylaşmak istedim: Almanyada Bir kadın 2 çocuğunu bakamayacağını söyleyerek çocuklarını çocuk esirgemeye vermiş. Aradan biraz zaman geçince hamile kalmış. Doktora kontrole gittiği an kayıtları inceleyen polisler kadının ana rahmindeki bebeğine el koymuşlar ve kadın hastanede doğum yapar yapmaz hükümet bebeği almış. Madem diğer çocuklarına...

Sayfayı Paylaş