gebe
  1. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

Almanya'daki adalet...

Konu, 'Gebelik' kısmında mrs m. tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar haberi okuyunca şok oldum, sizlerle paylaşmak istedim: Almanyada Bir kadın 2 çocuğunu bakamayacağını söyleyerek çocuklarını çocuk esirgemeye vermiş. Aradan biraz zaman geçince hamile kalmış. Doktora kontrole gittiği an kayıtları inceleyen polisler kadının ana rahmindeki bebeğine el koymuşlar ve kadın hastanede doğum yapar yapmaz hükümet bebeği almış. Madem diğer çocuklarına bakamadın buna da bakamazsın demişler ve kadın ama beşik almıştık falan diye zırvalamış ve polisler o zaman diğerlerine de bakabilseydin demiş.

İşler bizim ülkeden farklı işliyor. Ben hem çok şaşırdım hem de bu kararı çok takdir ettim.

Rabbim inşallah hakeden ve isteyen kişilere anne babalığı tattırsın.
    Bu sitede bebek bekleyen herkes inşallahhhhh en kısa zamanda müjdelenir.
    AMİNNNN

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ıyı yapmıslar....hak etmıs o kadın....zaten annelık duygusu karnımızdayken baslıyor onu korumaya daha gormeden baslıyoruz.....annelık budur......bakamamak gıbı bır dusuncesı olan kadın annelıgı haketmıyor bence.....

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşım için teşekkürler

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

rica ederim :)

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Iyii yapmislar hic uzulmedim valla...Diger iki cocugun nerde ne halde buyudu bakalim ondan haberin olmasin sonra yeniden cocuk dogur:S

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    almanyada yasiyorum hersey bi yana bu yasalardaki kararliliklarina bayiliyorum, trdede daha gecenlerde öz babasi cocugunu öldürdü agliyo diye hemde 2-3 ay önce hastane bu kisileri sikayet ettigi halde. iyi olmus alman kadina diger iki cocuk senin degil mi bakamadiysan 3. niye yapiyosun

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    2 sine bakamayan kadin 3. mi bakicak yani bence yapilmasi gereken yapilmis...

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Almanya'da benim bildiğim devlet çocukların çoğu ihtiyaçlarını belli bir yaşa kadar karşılamıyormu kızlar orda yaşayan varsa cevaplarsa sevinirim.Sonuçta iki çocuğunu yurda vermiş arkasından bir tane daha doğuruyor bu diğer çocuklar içinde çok büyük bir haksızlık olduğuna inanıyorum.Onların suçu neydi yurda veriliyorda doğuracağı çocuk için bakarım muhabbetini yapmış kadın:S

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    cocugun egitimi bitene kadar 184 € veriliyor arti anne dogumdan önce calisiyosa bir yil boyunca maasinin belli bi kismini aliyo arti bunlar yetmezse sosyal yardim denilen bisey var iyi yasayyamasan bile ac birakmiyo devlet seni

Almanya'daki adalet... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dinimizde adalet!

dinimizde adalet!

dinde adalet nedir dinde adalet dinimizde islam dininde hiristiyanla evlenmek Dinimiz ve adaletSual: İslamiyet’in başka dinlerde olanlara karşı tutumu nasıldır? CEVAP Dinimiz iyi bilinirse görülür ki, Allahü teâlâ, insanlara daima merhamet ve şefkat ve af ile muamele etmeyi, kendilerine fenalık yapanları affetmeyi, daima güler yüzlü ve tatlı sözlü olmayı, sabırlı hareket etmeyi, işlerinde...
  2. Peygamberimizin Adaleti

Peygamberimizin Adaleti

hzmuhammed islam dinini yayarken ne tür zorluklarla karşılaşmıştır hz muhammed islam dinini yayarken ne tür zorluklarla karşılaşmıştır hzmuhammet Hakka yönelmek, hakkı lâyık olana vermek, haksızlıktan kaçınmak, herkese eşit davranmak anlamlarına gelen adalet sıfatı Peygamberimizde en mükemmel şekilde mevcuttu. Peygamberimiz dünya işlerinden elini çekmiş, hayattan uzak duran bir insan değildi....
  3. Almanya'da katliam gibi kaza

Almanya'da katliam gibi kaza

Almanya'nın Hannover kentinde korkunç bir kaza yaşandı. Bir tur otobüsü otoyolda cayır cayır yandı. Almanya'nın kuzeyinde otoyolda bir tur otobüsün alev alması sonucu, ilk belirlemelere göre 20 kişi öldü. Aşağı Saksonya İçişleri Bakanlığı sözcüsü ve polis, Hannover yakınında meydana gelen olayda yolculardan 10 kadarının otobüsten inmeyi başardığını, 20'sinin ise öldüğünü açıkladı....
  4. Adalet teyze..

Adalet teyze..

teyzemcom teyzem hikayeleri teyze hikayeleri teyzem hikaye İçim bir tuhaf oldu tüylerim diken diken.. gözlerimden yaşlar aktı sizinle paylaşmak istedim... işte biz adalet teyze gibiyiz vatanımız için.... .....kalktı. Sabah ezanının insan ruhuna huzur veren sesi oda çinde yankılanıyordu. 88 yaşından beklenmeyecek bir çeviklikle pencereye doğru yöneldi. Pencereyi açması ile birlikte...
  5. Adalet Durak

Adalet Durak

adalet durak adalet durak kimdir resmi kim adalet durak, kimdir, hayatı, resmi, fotoğrafı, biyografi, tatlı, fotoları, İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Durak hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızda Melek'ler Geçtiğimiz günlerde silahlı saldıraya uğradı ve günlerce yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdi İbrahim Tatlıses... Tüm Türkiye o günlerin acısını yazdı, okudu, yaşadı. O...

Sayfayı Paylaş