Almanya'daki adalet...

mrs m.

Daimi Üye
Üye
Almanya'daki adalet...
Merhaba kızlar haberi okuyunca şok oldum, sizlerle paylaşmak istedim:

Almanyada Bir kadın 2 çocuğunu bakamayacağını söyleyerek çocuklarını çocuk esirgemeye vermiş. Aradan biraz zaman geçince hamile kalmış. Doktora kontrole gittiği an kayıtları inceleyen polisler kadının ana rahmindeki bebeğine el koymuşlar ve kadın hastanede doğum yapar yapmaz hükümet bebeği almış. Madem diğer çocuklarına bakamadın buna da bakamazsın demişler ve kadın ama beşik almıştık falan diye zırvalamış ve polisler o zaman diğerlerine de bakabilseydin demiş.

İşler bizim ülkeden farklı işliyor. Ben hem çok şaşırdım hem de bu kararı çok takdir ettim.

Rabbim inşallah hakeden ve isteyen kişilere anne babalığı tattırsın.
Bu sitede bebek bekleyen herkes inşallahhhhh en kısa zamanda müjdelenir.
AMİNNNN

ıyı yapmıslar....hak etmıs o kadın....zaten annelık duygusu karnımızdayken baslıyor onu korumaya daha gormeden baslıyoruz.....annelık budur......bakamamak gıbı bır dusuncesı olan kadın annelıgı haketmıyor bence.....

Iyii yapmislar hic uzulmedim valla...Diger iki cocugun nerde ne halde buyudu bakalim ondan haberin olmasin sonra yeniden cocuk dogur:S

almanyada yasiyorum hersey bi yana bu yasalardaki kararliliklarina bayiliyorum, trdede daha gecenlerde öz babasi cocugunu öldürdü agliyo diye hemde 2-3 ay önce hastane bu kisileri sikayet ettigi halde.
iyi olmus alman kadina diger iki cocuk senin degil mi bakamadiysan 3. niye yapiyosun

Almanya'da benim bildiğim devlet çocukların çoğu ihtiyaçlarını belli bir yaşa kadar karşılamıyormu kızlar orda yaşayan varsa cevaplarsa sevinirim.Sonuçta iki çocuğunu yurda vermiş arkasından bir tane daha doğuruyor bu diğer çocuklar içinde çok büyük bir haksızlık olduğuna inanıyorum.Onların suçu neydi yurda veriliyorda doğuracağı çocuk için bakarım muhabbetini yapmış kadın:S

Almanya'da benim bildiğim devlet çocukların çoğu ihtiyaçlarını belli bir yaşa kadar karşılamıyormu kızlar orda yaşayan varsa cevaplarsa sevinirim.Sonuçta iki çocuğunu yurda vermiş arkasından bir tane daha doğuruyor bu diğer çocuklar içinde çok büyük bir haksızlık olduğuna inanıyorum.Onların suçu neydi yurda veriliyorda doğuracağı çocuk için bakarım muhabbetini yapmış kadın:S

cocugun egitimi bitene kadar 184 € veriliyor arti anne dogumdan önce calisiyosa bir yil boyunca maasinin belli bi kismini aliyo arti bunlar yetmezse sosyal yardim denilen bisey var iyi yasayyamasan bile ac birakmiyo devlet seni

Geri