gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

almanyadakı türklere Moral verelımm

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

ilk öncelıkle Almanyada olan uzucu olayı kınıyorum ve olayda ölenlere Allahtan rahmet yakınlaranına bas saglıgı dıyorum.ordakı vatandaşlarımızın yanlız olduklarını his ettıgım ıcın bu bölumu acmaya karar verdım hiç bir zaman unutmasınlarkı bız burdayız her zman arkalarındayız.Kendılerını tek sanmasınlar

2. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: almanyadakı türklere Moral verelımm
    Almanyada yasayan biri olarak,bu inceligin icin öncelikle tsk ederim,bende ölmuslere allahtan rahmet yakinlarina sabir diliyorum.Bizleri en cok üzen sey tr yeye öz vatanimiza geldigimizde insanlarin bizleri almanci tabiri denen seyle karsilamalari,herkesten alisverislerde 10 alirken bizden 50 talep etmeleri ve bunuda isterken gayte normal sekilde siz alamancisiniz sizde para cok zihniyeti.....Benim yasadigim sehrinde irkcilik v.s sey olmadigi icin burda cok rahatiz ama bazi sehirlerde bu olaydaki gibi maalesef zaman zaman asiri milliyetci kesimlerde bu tür olaylarin yasanmasi...

3. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ne yazıkkı bazı ınsanlarda böyle bı bakıs var bende almanyaya gıttım gezdım.geldıgımde bende aynı tepkıyle karsılastım belkı karsıdakının öyle bı nıyetı yok ama ınsan kendını kötu hıssedıyo almancı:S
    alıs verıslere gelınce eskıden oldugunu dusunuyorum o almanyadakı türklerın türkıyeye geldıklerınde zengınlıklerını ben gördugum seyler ıcn konusuyorum Allah ıma bın şükür kı türkıyede yasıyorum

4. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sana katılıyorum canım.Çok üzücü ve vahşi bir olay ölenlere ALLAHTAN rahmet ailelerine baş sağlıgı diliyorum TÜRK[​IMG] halkı olarak çok üzgünüz.Böyle canileri şidetle kınıyorum [​IMG]

almanyadakı türklere Moral verelımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. moral istiyorummmm

moral istiyorummmm

arkadaşlar 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve sunda üç aydan beri bı sefgılım var ve bana evlenme teklifi etti :18:ama ben korkuyorum 8 aydan sonra cok erken farkındayım ama onu gercekten cok sevıyorum.mılletın azı torba deyılkı mukelım sımdı bın suru sey dıcekler ben herseye hazırladım kendımı.ne olursa olsun duymamazlıktan gelıcem bu durumda ilgiye şevkate pofpoflanmaya ilhtiyacım var :D :18:
  2. moral alim

moral alim

canım sıkılıyo moralsizim kendimi işe yarmaz hissediyorum
  3. Moralim bozulduğunda

Moralim bozulduğunda

Moraliniz bozulduğunda en çok yaptığınız şey nedir?
  4. moralim sıfırrrrr

moralim sıfırrrrr

eşim yarın sabah gidiyor ve ben kalıyorum yine offffffff çok kötüyüm ya içim açıyor her gidişinde çöküyorum nasıl alışacam ben yine yokluğuna bilmiyorum onu çok seviyorum yalnızlık çok zorrrrrrrrr 22.01.2010
  5. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

Sayfayı Paylaş