almanyadakı türklere Moral verelımm

suskun_gız

Yeni Üye
Üye
almanyadakı türklere Moral verelımm
ilk öncelıkle Almanyada olan uzucu olayı kınıyorum ve olayda ölenlere Allahtan rahmet yakınlaranına bas saglıgı dıyorum.ordakı vatandaşlarımızın yanlız olduklarını his ettıgım ıcın bu bölumu acmaya karar verdım hiç bir zaman unutmasınlarkı bız burdayız her zman arkalarındayız.Kendılerını tek sanmasınlar

Ce: almanyadakı türklere Moral verelımm

Almanyada yasayan biri olarak,bu inceligin icin öncelikle tsk ederim,bende ölmuslere allahtan rahmet yakinlarina sabir diliyorum.Bizleri en cok üzen sey tr yeye öz vatanimiza geldigimizde insanlarin bizleri almanci tabiri denen seyle karsilamalari,herkesten alisverislerde 10 alirken bizden 50 talep etmeleri ve bunuda isterken gayte normal sekilde siz alamancisiniz sizde para cok zihniyeti.....Benim yasadigim sehrinde irkcilik v.s sey olmadigi icin burda cok rahatiz ama bazi sehirlerde bu olaydaki gibi maalesef zaman zaman asiri milliyetci kesimlerde bu tür olaylarin yasanmasi...

ne yazıkkı bazı ınsanlarda böyle bı bakıs var bende almanyaya gıttım gezdım.geldıgımde bende aynı tepkıyle karsılastım belkı karsıdakının öyle bı nıyetı yok ama ınsan kendını kötu hıssedıyo almancı:S
alıs verıslere gelınce eskıden oldugunu dusunuyorum o almanyadakı türklerın türkıyeye geldıklerınde zengınlıklerını ben gördugum seyler ıcn konusuyorum Allah ıma bın şükür kı türkıyede yasıyorum

sana katılıyorum canım.Çok üzücü ve vahşi bir olay ölenlere ALLAHTAN rahmet ailelerine baş sağlıgı diliyorum TÜRK
Türk%20avatar-j9Z.gif
halkı olarak çok üzgünüz.Böyle canileri şidetle kınıyorum
Türk%20avatar-j9Z.gif

Geri