gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Almanyadan bir resim...

Konu, 'Dini Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

almanyadan resimler almanyadan görüntüler la ilahe illallah yazan ağaçlar la ilahe illallah yazan ağaç
    Baska hic bir soze gerek yok sanirimikkatli bakarsanız agacların govdelerinden "La ilahe illallah" yani Allahtan baska ilah yoktur yaziyor.Almanya da bir ciftlikte oldugu ve bunu goren bir cok insanin islama gectigi bu yuzden Alman hukumetinin burayi çitlerle cevirerek girilmesi yasak bolge ilan ettigi yazıyor.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Almanyadan bir resim...
    emeğine sağlık

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yok

Allah razı olsun senden bilgine sunuyorum o ormanlığı kapatmışlar insanlar görüp te imana gelmesinler diye.

Almanyadan bir resim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Resİmde AtatÜrk

Bİr Resİmde AtatÜrk

resimdeki atatürk şiiri bir resimde atatürk şiiri BİR RESİMDE ATATÜRK İzmir' e girişini Atatürk' ün Bir kahve duvarındaki resimde gördüm Bir ılık güz öğlesinde Şanlı haki urbası üzerinde Koymuştu kılıcını içine kınının Yürüyordu arasına sevgili halkının Ayağında Anadolu' dan getirdiği toz Bir inanç gözlerinde tükenmez Alabildiğine insan kalabalığı ardı Bir aydınlık geleceğe bakıyordu...
  2. Bir kac komik resim...

Bir kac komik resim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Almanya

Almanya

Almanya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa, Baltik Denizi ve Kuzey Denizi kıyısında, Hollanda ile Polonya arasında, Danimarka'nın güneyinde yer almaktadır. Coğrafi konumu: 51 00 Kuzey enlemi, 9 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 357,021 km² Sınırları: toplam: 3,621 km Sınır komşuları: Avusturya 784 km, Belçika 167 km, Çek Cumhuriyeti 646 km, Danimarka 68 km, Fransa 451...
  4. - | Bir Resim ~ Bir Şiir |

- | Bir Resim ~ Bir Şiir |

Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu Bu söz içimden Umutsuz bir yakarış gibi Hiç bitmeyecek bir hasret gibi Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki
  5. Almanyanın Para Birimi Nedir

Almanyanın Para Birimi Nedir

Almanyanın Para Birimi Nedir ? Selam kızlar Almanyanın Para Birimi Nedir alamancılardan bekliyorum cevabı :D

Sayfayı Paylaş