gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Almanya'dan geldi evlet katili oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Almanya'da yaşayan bir şahıs, tatil için geldiği memleketi Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde evinin satışı yüzünden tartıştığı kızını bıçaklayarak öldürürken, damadını ise yaraladı. Edinilen bilgilere göre olay, Menderes Mahallesi'nde meydana geldi. Yıllar önce Almanya'ya işçi olarak giden Mustafa K. (70) tatil için memleketi Pazarcık'a geldi. Mustafa K. kızı ile damadının oturduğu ve kendisine ait olan evi satmak istediğini söyledi. Bunun üzerine kızı Münevver Kurban (45) babasına karşı çıktı. Baba ile kızı arasında daha sonra tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine baba Mustafa K., önce kızını ardından damadı Mehmet Kurban'ı (55) bıçakladı. Göğsüne aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan Münevver Kurban, kaldırıldığı Pazarcı Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybederken, Mehmet Kurban'ın ise tedavisi sürüyor. Olayın ardından polise teslim olan Mustafa K. ise adliyeye sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. 20 dakika önce
    kaynak:haberler.com

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Almanya'dan geldi evlet katili oldu
    allah şaşırtmasın emeğine sağlık

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

saol canım

4. kara_melek

kara_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık modum....allah gerçektem şaşıtmasın

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım saol

Almanya'dan geldi evlet katili oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Münevver Karabulut'un katil zanlısı teslim oldu

Münevver Karabulut'un katil zanlısı teslim oldu

Sevgili Meleklerim sonunda adalet yerini buluyor, Münevver Meleğinin katil zanlısı teslim olmuş... İstanbul Valisi Muammer Güler, Başı Kesilerek Öldürüldükten Sonra Cesedi Etiler'deki Bir Çöp Konteynırında Bulunan Münevver Karabulut'un Katil Zanlısı C.g'nin Gözaltında Olduğunu Bildirdi. Güler, Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğünde gazetecilere yaptığı açıklamada, katil zanlısı...
  2. Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Almanya'dan Geldi

Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Almanya'dan Geldi

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl hürrem resimleri muhtesem yuzyil hürrem oyuncuları Ben Hürrem'i canlandıran oyuncuyu çok beğendim...Hem yetenekli hemde çok güzel...Bakalım ilerleyen bölümlerde de ilk bölümdeki performansını gösterebilecekmi... Senaryosunu Meral Okay’ın yazdığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın yaptığı, Kanuni Sultan Süleyman dönemini konu alan “Muhteşem Yüzyıl”...
  3. Ebru Akel gelin oldu

Ebru Akel gelin oldu

ebru akel gelinlik privenuptia ebru akel ebru akel, gelin, gelinlik, gelinliği, gelinlik giydi, haberleri burada arkadaşlar. Bir gelinlik markasının tanıtımında yer alan Ebru Akel, gelinlik giydi ve işte o haberi Melek'ler:) Ebru Akel, gelinlik markası Privenuptia’nın yeni katalog çekimi için modellik yaptı. Koleksiyondaki en değerli parça olan, kristal taşlarla işli straplez, eteği...
  4. Karadayı 93. bölüm özeti-Mahir katil mi oldu ?

Karadayı 93. bölüm özeti-Mahir katil mi oldu ?

karadayı 93. bölüm konusu,karadayı mahir seyiti öldürdümü,mahir karadayıda katilmi oldu,mahir ilknuru kurtaracakmı,karadayı son bölüm özeti [MEDIA] Geçtiğimiz sezon Çitlembik Bahar'ı öldürerek ekran başındaki izleyenleri hüzne boğan Seyit'in yeni bölümde Sarı Cemal'i vuran kişi olduğu ortaya çıktı. Nefes kesen bir bölümle ekrana gelen dizide; Seyit'i yakalayan Mahir, kimin adamı olduğunu...
  5. Özgecan'ın katil zanlısı cezaevinde hastanelik oldu iddiası

Özgecan'ın katil zanlısı cezaevinde hastanelik oldu iddiası

özgecanın katili dövüldü,özgecanın katil zanlısı yaralandı,özgecanın katil zanlısı şişeyle kalçası kesildi,özgecanın katili cezaevinde yaralandımı,özgecanın katili dövüldümü Özgecan cinayetinde katil zanlısına yardım eden ve tutuklanan 3 şahısdan birisi Mersin'in Erdemli ilçesinde bulunan cezaevine gönderildi. Dün akşam cezaevinde mahkumlar tarafından feci şekilde dövüldüğü öğrenilen...

Sayfayı Paylaş