gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alnı Açık Yüzü Ak Olmak Deyiminin Anlamı

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alnı açık yüzü ak olmak deyimi ne demektir anlamı manası açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Alnı açık yüzü ak olmak deyimi,çok dürüst, kimseden saklayacak şeyi olmayan kimseler için kullanılır melekler :) Alnı açık yüzü ak olmak,herhangi bir ayıbı, çekinecek bir durumu olmamak, iffetli ve şerefli olmak demektir.

Alnı Açık Yüzü Ak Olmak Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alnı açık yüzü ak ( olmak ) deyiminin anlamı nedir

alnı açık yüzü ak ( olmak ) deyiminin anlamı nedir

Genelde hep duyarız arkadaşlar alnım açık yüzüm ak derler bu deyimin tam anlamı nedir ?
  2. alnının ar damarı çatlamak deyiminin anlamı nedir

alnının ar damarı çatlamak deyiminin anlamı nedir

Anlının ar damarı çatlamış diye bağzı insanlar için bir deyim kullanılıyor. Bu deyimin anlamını merak ediyorum bilen varsa paylaşsın lütfen.
  3. Ayağının Türabı Olmak Deyiminin Anlamı

Ayağının Türabı Olmak Deyiminin Anlamı

Ayağının Türabı Olmak Deyiminin Anlamı selam kızlar size bir sorum var Ayağının Türabı Olmak Deyiminin Anlamı nedir acaba
  4. Başı Kalabalık (Olmak) Deyiminin Anlamı

Başı Kalabalık (Olmak) Deyiminin Anlamı

Başı Kalabalık (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir lütfen açıklamasını yazın.
  5. Başı Kalabalık Olmak Deyiminin Anlamı

Başı Kalabalık Olmak Deyiminin Anlamı

Başı Kalabalık olmak Deyimi Ne Demektir başı kalabalık olmak deyimi Başı Kalabalık (Olmak) Deyimi Ne Anlama Gelir Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için başı kalabalık olmak deyiminin anlamını açıklıyoruz sizlere :) Başı Kalabalık (Olmak):Bir iş dolayısıyla yanında çok fazla kişi olmak. Örnek Cümle:”Kusura bakma, başım kalabalıktı bugün, seni arayamadım.”

Sayfayı Paylaş