gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

alnının ar damarı çatlamak deyiminin anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Anlının ar damarı çatlamış diye bağzı insanlar için bir deyim kullanılıyor. Bu deyimin anlamını merak ediyorum bilen varsa paylaşsın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Alnının ar damarı çatlamış deyimi, hiç utanması kalmamış, utanacak yüzü yok demektir. :)

alnının ar damarı çatlamak deyiminin anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alnı açık yüzü ak ( olmak ) deyiminin anlamı nedir

alnı açık yüzü ak ( olmak ) deyiminin anlamı nedir

Genelde hep duyarız arkadaşlar alnım açık yüzüm ak derler bu deyimin tam anlamı nedir ?
  2. Alnı Açık Yüzü Ak Olmak Deyiminin Anlamı

Alnı Açık Yüzü Ak Olmak Deyiminin Anlamı

alnı açık yüzü ak olmak deyimi ne demektir anlamı manası açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Alnı açık yüzü ak olmak deyimi,çok dürüst, kimseden saklayacak şeyi olmayan kimseler için kullanılır melekler :) Alnı açık yüzü ak olmak,herhangi bir ayıbı, çekinecek bir durumu olmamak, iffetli ve şerefli olmak demektir.
  3. anası kılıklı deyiminin anlamı ne

anası kılıklı deyiminin anlamı ne

yahu bana kaynanam anası kılıklı dedi araları pek iyi değil ama bu deyimin tam anlamı ne allaşkına küfür mü etti şimdi bana :S
  4. Büyüklük Göstermek Deyiminin Anlamı nedir

Büyüklük Göstermek Deyiminin Anlamı nedir

arkadaşlar ben dün bir deyim duydum ama tam olarak anlamını çıkaramadım acaba Büyüklük Göstermek Deyiminin Anlamı nedir bilen varsa yazsın lütfen
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş