gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Alo 147 nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Alo 147 nedir Merhaba kızlar Alo 147 nedir nerenin nosudur bilenleri bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alo 147 nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden ''Alo'' Deriz?

Neden ''Alo'' Deriz?

neden alo deriz, alo neyin kısaltmasıdır, alo ne demek, ne demektir, niçin kullanırız, ile ilgili bilgileri burada bulablirsiniz Sevgili melekler, Günümüzde hele de cep telefonları çıktığından beri bu aletler elimizden düşmüyor.Peki her an elimizde olan bu aletleri kullanırken neden sürekli olarak ''ALO'' dediğimizi biliyor musunuz? Hiç düşünmemiştiniz değil mi? Söyleyeyim; ALO...
  2. Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımı bekliyor ve buradan da cevap yazmalarını istiyorum
  3. Alo 147 Öğrenci şikayet hattı

Alo 147 Öğrenci şikayet hattı

Meb, Alo 147 Hattı Alo 147 Öğrenci şikayet hattı Bildiğiniz gibi son zamanlarda okullarda yaşanan nahoş olaylar gittikçe artmaya başladı ve Milli Eğitim Bakanlığı da bu konu için öğrencilerin şikayetlerini bildirmesi için, bir hat sistemi düzenledi. Alo 147 hattı. Biz de bu konuya değiniyor ve konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu sayfamızda veriyoruz Melek'lerim. Milli...
  4. Milli Eğitim Alo 147 1 Martta uygulamaya açılacak

Milli Eğitim Alo 147 1 Martta uygulamaya açılacak

alo 147 ne zaman Milli Eğitim Alo 147 ne zaman açılacak Milli eğitim Bakanlığı'nın öğrencilerin okulda ki şikayetleri için yürürlüğe koyduğu Alo 147 hattı ne zaman açılacak diye merak edenlerler, sorunuzun cevabı bu sayfamızda Melek'ler. Alo 147", 1 Mart'ta uygulamaya açılacak. "MEB İletişim Merkezi-Alo 147" hattına iletilen soru, sorun, ihbar ve şikâyetlere 3 günde yanıt...
  5. alo acil yardım merkezi nin numarası nedir?

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir?

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? selam kızlar sizden alo acil yardım merkezi nin numarasını rica ediyorum lütfen biliyorsanız yazın numarayı

Sayfayı Paylaş