gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Alo 182 Zorunlu mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Alo 182 Zorunlu mu? Kızlar hastane randevu hattı zorunlu mu bu konuda bilgisi haberi olan var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sağlık Bakanı Recep Akdağ 182 Hastane Randevu Hattı'nın zorunlu olup olmayacağıyla ilgili sorulara şöyle cevap verdi: "Zorunlu tutmuyoruz. Uzunca bir süre de zorunlu tutmayacağız" dedi.Bakan Recep Akdağ tüm vatandaşları Alo 182'yi arayarak ya da internet yoluyla istediği doktordan ve hastaneden randevu alarak muayene olmaya çağırdı.

Bakan Akdağ "böylelikler hem doktorların hem de hastaların işi kolaylaşacaktır" dedi.

Sağlık Bakanı bunun güzel bir sistem olduğunu ve dünyaya örnek teşkil ettiğini belirtti.

Alo 182 Zorunlu mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zorunlu Hizmet Kalkıyor mu?

Zorunlu Hizmet Kalkıyor mu?

mecburi hizmet kalkıyor mu mecburi hizmet kalkıyor 2010 Eğer burdaki alınan kararlar uygulamaya geçirilirse. Zorunlu hizmet konusunda bazı değişiklikler olacak. Hadi hayırlısı olsun bakalım...
  2. Zorunlu Askerlik Kalkıyor mu buyrun öğrenelim

Zorunlu Askerlik Kalkıyor mu buyrun öğrenelim

zorunlu askerlik kalkıyor zorunlu askerlik 2012 http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/197875-tc-kimlik-numarasi-ile-askerlik-sorgulama.html paylaşımımızı da güncelliyor ve sizlere zorunlu askerlik hakkında ki son gelişmeleri aktarıyoruz Melek'ler. Habere göre; zorunlu askerlik kalkıyor buyrun ilgili bilgilere; NATO Parlamenterler Asamblesi (NATOPA) Türk Grubu Başkanı ve AK...
  3. kış lastiği takmak zorunlu mu ?

kış lastiği takmak zorunlu mu ?

Duyduğuma göre kış lastiği takmak zorunluymuş. Doğruluk payı var mı ? Bana ayrı eşimin arabasına ayrı biraz zor olacak gibi ama :S
  4. Namaz kılarken etek giymek zorunlu mu ?

Namaz kılarken etek giymek zorunlu mu ?

Sevgili melakeler ve melake ablalarım. ben vakit namazlarımı kılıyorum fakat ayın 7sinde yolculuğum var. sabah 6da yola çıkmam gerek. :S istanbulda yaşıyorum bu yüzden sabah en erken kaçta kılabiliyorum ? ve 6dan önce kılamıyorsam otobüs garında mescid var fakat benim eteğim yok yani yanıma alamam sadece başörtüsü alabilirim. mutlaka etek gitmeli miyim ? ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sabah...
  5. Bayramda çalışmak zorunlu mu?

Bayramda çalışmak zorunlu mu?

bayramda çalışmak zorunlu mu, bayramda çalışanın ücreti nasıl hesaplanır,bayramda işçinin çalışmama hakkı var mı,bayramda çalışanın ücreti farklı mı,Ulusal bayram ve genel tatil günleri hangileridir,bayramda çalışırsam yüzde yüz zamlı ücret alırmıyım, Çalışmak zorunda değil! Eğer işyerinde bayram günlerinde çalışmaya ihtiyaç duyuluyorsa, işveren işçileri bayram tatili olan günlerde...

Sayfayı Paylaş