gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alo 190 Dini danışma Hattı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Alo 190 hizmete girdi 190 Dini danışma Hattı Dini Danışma hattı 190

Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce nette gezerken bir haber okudum ve Alo 190 Dini Danışma Hattı haberi oldukça ilgimi çekti. Evet 190 numaralı hattı arayarak dini sorularınızın cevabını alabilir ve dinen merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi edinebilirsiniz :)

Dine hizmet etmek için
    Diyanet İşleri Başkanlığı, vatandaşlardan gelen yoğun talebe daha hızlı cevap verebilmek amacıyla ‘Dini Danışma Hattı’nı yeniledi. “Alo 190 Dini Danışma” olarak yeniden düzenlenen hatta, yurt içinden ve cep telefonlarından ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

Diyanet İşleri Başkanlığının dini soruları cevaplandırmak üzere kurduğu 444 1 789 numaralı fetva hattında değişikliğe gidildi. Vatandaşlardan gelen yoğun talebe daha hızlı cevap verebilmek ve ücretsiz olarak daha geniş toplum kesimlerine ulaşabilmek amacıyla oluşturulan Dini Danışma Hattı’nın yeni numarası “190” olarak belirlendi.

Sabit ve cep telefonlarından 190 numarasını çevirerek, bulundukları şehrin il müftülüğüne bağlanacak olan vatandaşlar, müftülüklerde bulunan “Dini Soruları Cevaplandırma Komisyonu” üyelerine sorularını yöneltebilecek.

Alo 190 Dini danışma Hattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alo Ajdar Hattı

Alo Ajdar Hattı

Alo Ajdar Hattı alo iyi günler ajdar beyle mi görüşüyoruz? -buyrun ben türkiyenin popstarı ajdar -nan bana bak ajdar senin varya kel kafanı tokatlarım -bir kere ben kel değilim beyefendi kafamda saçlar var -nan bırak bana laga luga yapma basbayağı kelsin -bir popstara kel diye hakaret edemezsiniz -nan senin her yerin popstar olsa ne olacak eşşek kadar herifsin kalkmışsın yok nanedir yok...
  2. Alo Seytan hattı

Alo Seytan hattı

muhabbeti dahi soğuk soğuk... Alo Şeytan Hattı cehennem müşteri hizmetleri buyrun? -iyi günler bizim haftasonu için rezervazyonumuz vardı iptal söz konusu mu acaba? -şeytan müşteri hizmetleri iyi günler diler günah hesabınızı öğrenmek için bire cehennem hakkında bilgi almak için ikiye iyi bir intiharın sırlarını öğrenmek için üçe en güzel kızartma tarifleri için dörte size en yakın...
  3. Alo 147 Öğrenci şikayet hattı

Alo 147 Öğrenci şikayet hattı

Meb, Alo 147 Hattı Alo 147 Öğrenci şikayet hattı Bildiğiniz gibi son zamanlarda okullarda yaşanan nahoş olaylar gittikçe artmaya başladı ve Milli Eğitim Bakanlığı da bu konu için öğrencilerin şikayetlerini bildirmesi için, bir hat sistemi düzenledi. Alo 147 hattı. Biz de bu konuya değiniyor ve konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu sayfamızda veriyoruz Melek'lerim. Milli...
  4. Tüketici Hakları Danışma Hattı

Tüketici Hakları Danışma Hattı

Tüketici Hakları Danışma Hattı kaç acaba lütfen hat nosunu burdan bana acil olarak yazın kızlar.
  5. SSK DANIŞMA HATTI

SSK DANIŞMA HATTI

SSK danışma hattı üzerinden hizmet alacak olan vatandaşlarımız, Devlet kurumları ile sorunlarının çözüm noktasında büyük kolaylık yaşamaktadır. Devlet kurumlarından olan SSK Müdürlükleri ile arasında köprü görevi gören bu danışma hatları vatandaşlara inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. SSk Danışma hattına ulaşmak için sizler ALO 170 numarasını çevireceksiniz. Alo 170 Çalışma ve Sosyal...

Sayfayı Paylaş