gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Alo Polis ac kapiyi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

alo telefonu açsana kardeş alo kardeş merhaba kardaş merhaba gardaş kardaş bu numara senin mi P:polis K:Kişi
    P:Kapıyı aç !Polis.
    K:Yanlış gelmişin kardeş ben polis deilim

P:Kapıyı aç!Polis
    K:Kapı sıkıştı
    P:O zaman kırarız
    K:peki ama kapı çe..
    P:Allah Allah !Güm
    K:likten

P:Kapıyı aç!Polis...Evde arama yapces
    K:Arama izniniz olmadan açmam
    P:Kapıyı açmadan nası gösterebilirs ki
    K:Alttan yolla ...(sifon çekme sesi)
    P:
    K:Muahauhua artık yok bi daa al gel

P:Kapıyı aç!Polis
    K:Şu anda elimde uyuşturucu yok , arka bahçedeki söğüt ağacının altında ceset yok , yanımda 3 tane kiralanmaya hazır Rus Kız yok , pardon 4müş ben ne suç işlemiş olabilirim ki
    P:Yok ben yan daireye taşındım da merhaba demeye gelmiştim
    K:Ha sorun yok o zaman

P:Aç kapıyı! Polis
    K:Annem kapıyı yabancılara açma dedi
    P:Hönk ... Kapının kolunu çevir ve kendine doğru çek ben amcan

-aç kapıyı polis
    +oooo hoşgeldiniz.kaynananızda seviyomuş hani...hanım sofraya tabak koyyyy

-açın kapıyı polis
    +kardeşim kapıyı çalmadın ki açın diye barıyon
    - tık tık tık açın kapıyı polis
    +ya bak gene olmadı ya ben kimo diye sordum mu sorunca cevap verceniz hadi bida baştan
    - tık tık tık napıyoz lan biz kardeşim manyak mısın lan polisle oyun mu oynuyon
    +hayır adabı mahşeret kurallarını öğretiyom hadi ben yabancı değilim de yarın bigün başka bi eve giderseniz böle yapmayın ayıplarlar sonra

-açın kapıyı polis
    +buyrun ne vardı
    -kardeşim ne açtın kapıyı kıllık yapmıcan mı
    +anlayamadım polis bey
    -
    +noldu memur bey niye ağlıyosunuz
    -hiççç çok duygulandım sabahtan beri hangi eve gitiysek takmadılar bile ne kıllık varsa hepsini yaptılar siz de böle birden şey edince şey oldu

Alo Polis ac kapiyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis

Polis

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
  2. kapi calar

kapi calar

Kapı çalar... Sabahın erken saatlerinde. Açarsınız. Sütçünüzdür gelen. Sütçünün litreliğinden kabınıza dökülen beyazlıkta sabahın güzelliğine kavuşursunuz. Gözünüzde pırıl pırıl bir sabah kahvaltısı canlanır. İçinizden "bugün kahvaltıyı bahçede yapalım" diye geçirirsiniz. Kapı çalar... Gelen postacıdır. Kucağında büyükçe bir paket. Uzattığı kağıda imza atarsınız. Daha önceden...
  3. Cam kapilar

Cam kapilar

Harika bir fikir..!..ashap kapilari bir kenara atmanin zamani geldi,yatak odalarindakiler haric tabi.. Cam kapilar salon ile mutfak arasindaki ahsap kapilari icin cok iyi bir alternatif.. Gorunumu de gercekten cok hos..
  4. Alo Kanka !

Alo Kanka !

Son zamanlarda yaygınlaşan çocuk istismarlarına dur diyelim! Alo kanka, dünyada ilk kez İstanbul Polisi tarafından 2008 yılında, çocuklar için başlatılmış olan 1550 mesaj hattı projesidir. Çocuklarımıza başlarına herhangi bir olay geldiğinde, mağduriyet yaşadığında, ya da herhangi bir olayı polis ile paylaşmak istediğinde 1550 numarasına mesaj atmalarını öğretmeliyiz. Web Sitesi:...
  5. Ac dc nedir

Ac dc nedir

ac dc nedir ac dc nedir, buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda "ac dc nedir" diye merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sunuyoruz sizlere... Pil bizlere doğru akım (DC) yani yön değiştirmeyen akım sağlar, şehir elektriği ise üretildiğinde alternatif akımdır (AC) yani – ve + kutupları sürekli yön değiştirir(evimize geldiğinde DC’ye...

Sayfayı Paylaş