gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alp Korkmaz kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

alp korkmaz evlimi alp korkmaz kimdir hayatı alp korkmaz kimdir, kısaca hayatı, biyografi, hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, arka sokaklar, arka sokaklar ali

"Arka Sokaklar" dizisinde polis memuru Ali karekterini canlandıran başarılı ve yakışıklı oyuncu Alp Korkmaz hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere Melek'ler.

Alp Korkmaz(02.03.1981)Oyuncu.Ankara'da doğdu.İlk ve orta öğrenimini Çanakkale ve İstanbul'da tamamladıktan sonra Amerika'da üniversite hayatına başladı.University of South Florida Radyo Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra New York'a oyunculuk eğitimi almaya gitti.New York'un en önemli Broadway müzikal okullarından Neighborhood Playhouse School of Theatre da eğitimini tamamladıktan sonra 2006 yazında Türkiye ye döndü.Döneli henüz 1 ay olmasına karşın Türker İnanoğlu tarafından keşfedilen Korkmaz Erler Filmin yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar adlı dizide Ali karakterini canlandırıyor

Alp Korkmaz kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehİt ÖĞretmen Saİt Korkmaz

Şehİt ÖĞretmen Saİt Korkmaz

şehit öğretmen sait korkmaz ilköğretim okulu Merhaba, bu formda 28.09.1994 tarihinde Ağrı-Doğubeyazıt/Kazan Köyünde Öğretmen Sait KORKMAZ'ın şehit edilişini eşi Aklime KORKMAZın Şehit Mektupları isimli bir kitaptaki anlatımıyla aktarmak istedim.Şehit eşi Aklime KORKMAZ o zamanı şöyle anlatmaktadır: 29 Eylül 1994 akşamı eşimle yemek yedikten sonra sohbet ettik.Ben hamile olduğum için...
  2. Şehit Mehmet Korkmaz videosu

Şehit Mehmet Korkmaz videosu

mehmet korkmaz şehit mehmet korkmaz facebook Bende askere gideceğim bende şehit olacağım dedi, içimde olacak diye durdum diyor annesi mehmetin. Dayım gibi şehit olacağım diyen mehmet.... mayın sonucunda... şehit olmuş... bu hikaye çok ağlatacak sizi... Vatan sağolsun. http://video.google.com/videoplay?docid=-5622236068439495702&ei=p2kESfT-Oqf22gKvuaEL&q
  3. Alp Zeki Heper kimdir

Alp Zeki Heper kimdir

alp zeki heper kimdir, biyografi, biyografisi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, hayatı, filmleri Alp Zeki Heper, sansüre kurban giderek ve seyirci ile bulaşamadan sinemayı bırakmış bir isimdir Melek'lerim. Alp Zeki Heper (d. 1939, İstanbul - ö. 9 Ocak 1984, İstanbul), Türk yönetmen. Döneminde eleştirel başarı kazanmasına rağmen sansüre uğrayan ve hiçbir zaman seyirciyle buluşamayan...
  4. Alp Kırşan kimdir

Alp Kırşan kimdir

alp kırşan kimdir, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri En son "Buzda Dans" adlı yarışmada ekranlarda görülen Alp Kırşan hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler:) Adı Soyadı:Alp Kırşan Doğum Tarihi:03 Kasım 1979 Ülke:Türkiye Mesleği:Oyuncu Cihan Ünal’ın evli kızı Irmak Ünal, manken Damla Debre ve Buzda Dans yarışmasındaki partneri Julia...
  5. meleklerimize Alp korkmaz resimleri

meleklerimize Alp korkmaz resimleri

alp korkmaz alp korkmaz resimleri alp korkmaz fotoları Benim gibi hayranı olan melekler varsa işte onlar için alp korkmaz resimleri paylaştık bu sayfamızda buyrun bakın melekler ( ayyy çok yakışılı dimi :tik:)

Sayfayı Paylaş