gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Alparslan Arslan koğuşu yakmaya çalıştı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Danıştay saldırısı hükümlüsü Alparslan Arslan, cezaevinde kaldığı koğuşu yakmaya çalıştı.

Sincan F Tipi Cezaevi'nde yatan Alparslan Arslan’ın çıkardığı yangına hemen müdahale edildi. Arslan’ın kendisine ve etrafına zarar vermeye yönelik saldırgan hareketlerde bulunduğu, devamlı olarak doktor kontrolünde tutulduğu belirtiliyor.

Yargılama aşamasında Alparslan Arslan’ın akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edilmiş, ancak Adli Tıp Kurumu aksi yönde karar vermişti. Alparslan Arslan, Danıştay 2. Daire Başkanı Mustafa Özbilgin’in öldüğü Danıştay saldırısında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almıştı.

Alparslan Arslan koğuşu yakmaya çalıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işyerinde çalışı görünmek için

işyerinde çalışı görünmek için

Her zaman ellerinde dökümanla yürü. *Bilgisayarı meşgulmüş gibi kullan! Tabii iş yapıyorum diye e-postalarını kontrol edebilir, sohbet edebilir, hatta sevdiğin bir arabanın özelliklerini takip edebilirsin. Eğer patron yakalarsa, "Yeni bir yazılım deniyorum" mazereti genellikle çalışır. *Masanı kalabalık tut. Çalışma masası üzerinde ne kadar çok malzeme varsa o masanın sahibi,...
  2. Çalıştır Komutları

Çalıştır Komutları

msn çalıştır komutu compmgmt.msc - Bilgisyar Yöneticisi devmgmt.msc - Aygıt Yöneticisi diskmgmt.msc - Disk Yöneticisi dfrg.msc - Disk birleştirme eventvwr.msc - Olay Görüntülüyicisi fsmgmt.msc - Paylaşılan Dosyalar gpedit.msc - Grup Poliçeleri lusrmgr.msc - Yerel Kullanıcılar ve Gruplar perfmon.msc - Performans Monitörü rsop.msc - Poliçe Sonuçarını Ortaya koymak secpol.msc -...
  3. Yakma İlahisi

Yakma İlahisi

seherde açılan güller hürmetine rukuda bükülen beller hürmetine zikrinle dönen diller hürmetine cehennem narına yakma yarabbi yakma yarabbi yakma yarabbi muhammed aşkına yakma yarabbi yakam yarabbi yakma yarabbi cehennem narına yakma yarabbi secdeye kapanan başlar hürmetine aşkınla sızlayan kalpler hürmetine gecelerde dökülen yaşlar hürmetine gazabınla bize bakma yarabbi
  4. 39 gün zeybek çalışmış

39 gün zeybek çalışmış

Benim izlemek için beklediğim bir film.26 Şubatta vizyona girecek ve herkes izlemeli bence. Ömür Gedik’in sunduğu ‘Cinemania’ programının konuğu Sinan Tuzcu, “Veda” filmindeki Atatürk rolü için uzun bir hazırlık süreci geçirdiğini söyledi. Zeybek sahnelerinde zorlandığını belirten Tuzcu, “39 gün zeybek çalıştım. Bir sahnede az daha dizimi parçalıyordum” dedi
  5. 72.Koğuş

72.Koğuş

72 koğuş Orhan Kemal'in aynı adlı eserinden uyarlanan,ve daha vizyona girmeden bütün dikkatelri üstüne çeken 72.Koğuş,4 Mart 2011'de vizyona giriyor... Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu, yapımcılığını ise Kerem Alışık ve Yavuz Bingöl’ün kurduğu Sasin Film Yapımın üstlendiği 72. Koğuş,kalın duvarlar arasına kapatılmış insanların duvarların dışındaki akıp giden hayatla çelişkilerini ve...

Sayfayı Paylaş