gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alpay - Daha Küçük Bir Çocuktun

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

daha dün küçük bir çocuktum şefkat ve sevgiyle mesuttum

bir tat almadam şu dünyadan

baktım geçmiş geçmiş zaman

durdurun geçmesin şu zamanı

durdurun geçmesin şu saatler

o kadar hızlı akıp gitmiş

rüzgar gibi saadetler

daha henüz vakit var derken

kalbim bir askı ararken

beyaz saçlar bak başımda

ben yarını hep beklerken

durdurun geçmesin şu zamanı

durdurun geçmesin bu saatler

o kadar hızlı akıp gitmiş

rüzgar gibi saadetler

durdurun geçmesin bu mevsimler

mahvetti koşan saatler

ne gençlik ne aşk bıraktı

gelip geçen şu mevsimler

Alpay - Daha Küçük Bir Çocuktun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÜÇÜK BİR ÇOCUK ve DUA!!!!!

KÜÇÜK BİR ÇOCUK ve DUA!!!!!

KÜÇÜK BİR ÇOCUK ve DUA Deniz kenarına oturmuş, gözlerinide ilerdeki bir noktaya dikmişti. Belki de bir saattir öylece duruyordu. Onun bu hâli, alışveriş için balıkçı sandallarının kıyıya dönmesini bekleyen bir ihtiyarın dikkatini çekti. Yaşlı adam, seke seke onun yanına gidip: - Merhaba delikanlı!. dedi. Bu gün deniz çok harika değil mi? Küçük çocuk, başını çevirmeden; - Ama rüzgârlı,...
  2. ...ben ozaman küçük bir çocuktum...

...ben ozaman küçük bir çocuktum...

küçük bir çocuktum inek resmi ve sesi ben bir çocuktum Ben o zamanlar çocuktum. Hangi zamanlar demeyin, bundan önceki zamanlar işte. Böyle, yüreğime sancılar girerdi. Kuşlarım uçup giderlerdi kafeslerinden ortaklık sakinleşene dek.Bir ben kalırdım, bir de kahrolası sancılar. O zamanlar anlamazdım, iki lafı bile bir araya getirmezdim. Hep susardım? Yerli yersiz tutan susuzluğum ve susmalarım...
  3. Küçük Bir çocuğun gözüyle Ramazan

Küçük Bir çocuğun gözüyle Ramazan

ramazan çocuk gözüyle ramazan çocuk gözüyle video beş yaş sendromu video Küçük bir çocuğun dilinden ramazan ve bayram telaşı ne güzelde anlatmış :) Ramazan 1 Bu gün evde bir acaiplik var Herkes sessizce işine okuluna gidiyor Annem 'Zeynep hadi sana kahvaltı hazırlayalım' dediKimse yemek yemiyor, su içmiyor Ablam bile! Ramazan 5Önce diyet yaptıklarını sanmıştımİzledim hepsiniAkşama doğru hepsi...
  4. KÜÇÜK BİR ÇOCUK ve DUA

KÜÇÜK BİR ÇOCUK ve DUA

Deniz kenarına oturmuş, gözlerinide ilerdeki bir noktaya dikmişti. Belki de bir saattir öylece duruyordu. Onun bu hâli, alışveriş için balıkçı sandallarının kıyıya dönmesini bekleyen bir ihtiyarın dikkatini çekti. Yaşlı adam, seke seke onun yanına gidip: - Merhaba delikanlı!. dedi. Bu gün deniz çok harika değil mi? Küçük çocuk, başını çevirmeden; - Ama rüzgârlı, dedi. Topum denize düşünce...
  5. hala küçük bir kız çocuğuyum....

hala küçük bir kız çocuğuyum....

HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum " HaLa Yüksék Sésé KırıLır, HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi? Né Kadar ßüyüméLiyim ? Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi? Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?

Sayfayı Paylaş