gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Alper - Aşka Davet (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Alper - Aşka Davet, albümü, şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Alper'in albümü işte sizlerle melekler :)

Sanatçi: Alper
    Albüm Adi: Aşka Davet
    Türü: Pop
    Yayin Tarihi: 11/02/2011
    Süresi: 38:57 Dakika
    Kalitesi: 128 kbps

Albümdeki Eserler

1. Bu Defa Gelemem
    Söz & Müzik: Alper Baltalı
    2. Kayıp Aşk
    3. Aşk'a Davet
    4. Ayrılık Rüzgarı
    5. Düş Pembe
    6. Mutluluk Yakışmadı
    7. Kalp Kilidi
    8. Sen Yoktun
    9. Oyun
    10. Aradım

Alper - Aşka Davet (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  2. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...
  3. Alper Kul kimdir

Alper Kul kimdir

alper kul kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Tiyatro ve sinema - dizi oyuncusu Alper Kul hakkında ve hayatı hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Alper Kul, (d. 1975, Trabzon) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. MSM'de eğitim aldıktan sonra eğitimini Indiana Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlayan sanatçı, ayrıca...
  4. Yankı Alperin yeni klibi

Yankı Alperin yeni klibi

yankı alper yeni şarkısı yankı alper, yeni klibi, ben bir kere sevmişim seni, yeni şarkısına bomga gibi klip çeken ünlünün haberi burada arkadaşlar. Çiçeği burnunda yeni şarkıcı Yankı Alper, bomba gibi yeni klibi ile beğeni toplayacağa benziyor Melek'ler:) Çıkış şarkısı olan 'Kaç Yazar'da Nez ile düet yapan yakışıklı popçu, ikinci klibini 'Ben Bir Kere Sevmişim Seni' adlı şarkısına çekti...
  5. Alper Saldıran Resimleri 2015

Alper Saldıran Resimleri 2015

"Kalbm Egede Kaldı" dizisi ile özellikle genç kızların dikkatlerini üzerine çeken"Alper Saldıran" dizide ki karakter ismi ile "Mustafa" sempatik hareketleri ve emin adımlarla ilerlediği başarılı çizgisiyle gün geçtikçe yıldızı parlayan genç oyunculardan biri olarak yer alıyor. Hayranları için sanatçının resimlerinden oluşan görselleri bu yazımız da...

Sayfayı Paylaş