gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ALS 2013 sınavı ne zaman yapılacak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, bu yıl düzenlenecek olan ALS 2013 sınavının tarihini öğrenebilirmiyim? Belli mi?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulunda Öğrenim Görecek Öğrencileri Seçme Sınavı 21 Nisan 2013 tarihinde yapılacaktır. .
    Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ilköğretim okullarının, 8. sınıfında eğitim görenlerin girebileceği Askeri Liselere Giriş Sınavına (ALS) başvuru yapabilmek için en fazla 16, en az 13 yaşında olmak şartı aranıyor.

Adaylardan diploma notu olarak Askerî liseler için en az 75,00, Bando Astsubay Hazırlama Okulu için en az 65,00 olmak şartı aranmaktadır

ALS 2013 sınavı ne zaman yapılacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görevde yükselme sınavı ne zaman yapılacak

görevde yükselme sınavı ne zaman yapılacak

Bakanlığın görevde yükselme sınavının tarihihini bilen varmı arkadaşlarım. Bu sınav hangi tarihlerde yapılacak ?
  2. 2013 ALES Sınavı Ne Zaman Yapılacak ?

2013 ALES Sınavı Ne Zaman Yapılacak ?

Bu konu; ales sınavı 2013 ne zaman hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere 2013 ales sınavı hakkında açıklanan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz... Ales için 2013 sınav tarihleri henüz açıklanmamıştır. Sınav başvuru tarihler aşağıdaki gibidir. Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi İlkbahar Dönemi Giriş Sınavı Başvuru Tarihi :...
  3. pmyo 2013 sınavı ne zaman yapılacak

pmyo 2013 sınavı ne zaman yapılacak

Ben polis olmak istiyorum ve 2013 başvurularını kaçırmak ta istemiyorum. Bana bilgi verebilirmisiniz 2013 pmyo sınavları ne zaman ? Teşekkürler..
  4. 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavları ne zaman yapılacak

Merhabalar, 2013 öğretmenlik alan bilgisi sınavlarının ne zaman yapılacağıyla ilgili bilgi almak istiyorum.Forumunuzda bu konuda bilgi varmı acaba?
  5. YGS Sınavı Ne Zaman Yapılacak 2014

YGS Sınavı Ne Zaman Yapılacak 2014

2014 ygs ne zaman, 2014 ygs sınav tarihi, 2014 ygs sınavı Sevgili melekler, 2014 yılında YGS'ye girecek olanların merak konusu haline gelen 2014 YGS sınav tarihi konusunda detaylı bir açıklama yapılmadı. Şu an için sınavın adının bile değişmesi sözkonusuyken, 2014 YGS sınav tarihi konusunda sizlerle tahminlerimiz dışında bir bilgi paylaşamayacağız.. 2014 YGS'nin Mart ayında yapılması...

Sayfayı Paylaş