gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

alsan hangi kediciği alırdın

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: alsan hangi kediciği alırdın

ben kedileri pek sevmem ama bunların hepsi çok şeker görünüyor
    saol canım paylaşım için

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

tabikiii üstten 3. yü benim kedimin aynısıııı

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

hepsi tatlı hepsini almak isterdim:D

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

[​IMG] ben bunu aldımm :)

teşekkürler canımm. valla annem ikimizi bir kapıya koyarr :zuha:
    çok sekerlerr yaa

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

alma ozamn kedicik aç kalır sen ne olur olursun

alsan hangi kediciği alırdın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedicikler

Kedicikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gözlük alırken dikkat edilmesi gereken altın kurallar

Gözlük alırken dikkat edilmesi gereken altın kurallar

gözlük alırken dikkat edilmesi gerekenler Yoksa siz gözlüğü yüzünüzü saklamak için mi kullanıyorsunuz? Oysa gözlük, göz sağlığımız için çok önemli. Yaz da yaklaşmışken, gözlük alırken dikkat edilmesi gereken altı kuralı sizler için derledim... 1. Sezonun gözlük modası: Frapan ve marjinal modeller var. Renkli gözlüklerse en gözde olanları. Prada, D&G, RayBan, Miu Miu gibi markalarda çok...
  3. Kuyumcudan Altın Alırken nelere dikkat edilmeli

Kuyumcudan Altın Alırken nelere dikkat edilmeli

Meleklerim altın alırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir ee peki o ayrıntılar nelermi buyrun size o ayrıntılar :) 1- Takı olarak altın alırken TSE belgesi aramalısınız. 2- Alacağınız altının üzerindeki ayarına, imalatçı firmanın veya kuyumcunun patent damgasına bakınız. 3- Aldığınız altının mutlaka faturasını alınız. 4- Altın satın alırken, altının gram olarak ağırlığını, gram...
  4. hangi bebek bezini alsam

hangi bebek bezini alsam

selamlar ben şu an 8 aylık hamileyim malum hazırlık yapıyorum bebek bezi konusunda çok kararsız kaldım acaba yenidoğan bebek için hangi bebek bezi markası daha iyi acaba tecrübeli annelerin önerilerini bekliyorum
  5. Gelinlik Alırken Hangi Soruları Sormalısınız?

Gelinlik Alırken Hangi Soruları Sormalısınız?

Bu konu; Gelinlik Alırken Hangi Soruları Sormalısınız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hayatınızın en muhteşem gecesinde mükemmel görünmek istmeniz en doğal hakkınız. Bunun için de aylar öncesinden hummalı bir telaş başlar. Bu telaşın en gözalıcı kısmı ise gelinlik seçimidir. Siz de bu koşturmaca içindeyseniz ya da olacaksanız, aşağıdaki makalede belirtilen soruları...

Sayfayı Paylaş