gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

alt kat komsum..

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Anlayamadim gitti,bizim alt kat komsulari ne yapiyorlar diye,gece gunduz bu kadar sesi nasil oluyorda cikarmayi basariyorlar,bunlar hic uyumuyor mu acaba.

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    benimde üst komşum aynı söyüyorum anlamıyolarda artık bagırıyom bende

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bizdede var bi dene ama bizimki yan komşu...
    çoluk çocuk odamın yanndan hiç ayrılmıyolar
    saarlar heral tvnin sesi sokağın başından duyuluyo anlamıyorum bunlar apartmanda yaşadıklarını unutuyolarmı ne_?

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Benimkileride ayni dun yonetici ses yapilmamasi gereken zamanlari asmis panoya sanirim herkes sikayetci.uyuyamiyorum bile onlardan,fakat hep aynilar degisen bir sey yok.

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

şükür benim bi şikayetim yok da sanırım onlar benden şikayetçi.geç yatıyorum ve müzik açık oluyo (tabi bangır bangır değil) ee arada kalkıyorum yerimden sandalyeden ses çıkıyo falan...ama saolsun nazım geçiyo:D:D
    hatta komşumuz dedi ki geçen,valla ahmet amcan görünce kızıyım diyorum diyo ama seni görünce kızamıyomuş,şeytan tüyü var bu kızda diyomuş......

:):):):)

6. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bizimde üst komşu yapıyo ya hafta içi hafta sonu dinlemiyo bi gürültü bi gürültü sormayın bide sürekli birşeyler çırpıyo ya sinir oluyorum canım annemde aynı şekilde sinir oluyo bizde artık yüzsüzlük yapıp söylüyoruz anlamıyo ne yapalım:S:D

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    apartmanda sitede oturmak cok zor sen millet rahatsız olmasın diye kendini kasa kasa hareket et.ama bazı düşüncesizler paldır küldür dolaş dur evde allahım yaa

8. GizemAltun

GizemAltun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen hele bizdekiler habire şikayete geliyolar "müziğin sesini kısarmısınız uyuyamıyoruz".. hey allahım saatt daha 9-10 tavuk gibi yatıyosan ben napıyim :D bi rahat şarkı dinliyemiyoruz ya apartmanda oturmak çok zor çok :D en iyisi gecekondu abi :p

9. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    valla ben iyiym bu konuda bizim ev ciftlik gibi bi evv cok buyukk bnm tek komsum yan odadakı kayın peder sınır oluyo sabaha karsı ısıgı acık gorunce ondan uyandıgı saatlerı ezmerledık kocamla kalkmasına yakın ısıkları sonduruyoruz hahaha

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    müstakil ew ne rahatmış be

alt kat komsum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zemin kat

zemin kat

Zemin kata indiyseniz, tek başınıza bir soruna çözüm bulmaya çalışacaksınız. Eğer zemin katta hapis kaldıysanız bir çıkmaza gireceksiniz.Bir binanin zemin katinda bulundugunuzu görmek, çok heyecanli ve evhamli olmaniz yüzünden bazen kötü durumlarda kaldiginiza, bazen da çok kritik duruma düsmenize sebep olduguna yorumlanir.
  2. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  3. üst kat

üst kat

Rüyada kendinizi bir binanin en üst katinda oturuyor görmek, mevki itibariyle çok üstün bir mevkie çikacaginiza veya o mevkide bulunan bir kimseden büyük bir yardim ve menfaat göreceginize, gerek para ve gerek mevkice simdi bulundugunuz durumdan kat kat yüksege çikacaginiza ve herkesin dikkatini üzerinize çekeceginize delalet eder.
  4. Kat Mülkiyeti

Kat Mülkiyeti

BİRİNCİ BÖLÜM Genel Hükümler A) Kat mülkiyeti ve kat irtifakı: I-Genel kural: Madde 1 - Tamamlanmış bir yapının kat, daire, iş bürosu, dükkan, mağaza, mahzen, depo gibi bölümlerinden ayrı ayrı ve başlı başına kullanılmaya elverişli olanları üzerinde, o gayrimenkulün maliki veya ortak malikleri tarafından, bu kanun hükümlerine göre, bağımsız mülkiyet hakları kurulabilir. Yapılmakta veya...
  5. Tırnaklarınız Kat Kat Ayrılıyorsa

Tırnaklarınız Kat Kat Ayrılıyorsa

Tırnaklarınız Kat Kat Ayrılıyorsa... Tirnaklarin kat kat ayrilarak kirilmasi, pek çok kadinin yasadigi bir problemdir. Bilmis arkadaslariniz bu duruma hemen kalsiyum eksikligi yaftasi yapistirsa da, aslinda sorun özünde kalitsaldir. Gene de yapabileceginiz bazi seyler var. Pek çok kadinin ortak problemidir, kat kat ayrilan tirnaklar. Siz özenle uzatip, manikür yaptirip, nefis bir renkte oje...

Sayfayı Paylaş