gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alt

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)

Alt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yirmibin Altin

Yirmibin Altin

Yirmibin Altın Hazret-i Ebû Bekir r.a.bütün mal ve mülkünü fîsebilillah sadaka verip, bir hırka ile evinde otururken, bir kimse gelip, kapıyı çaldı. Hazret-i Ebû Bekir dışarı çıkıp, kapıda duran kimdir diye bakdı. - Ne istersin - Yâ Ebâ Bekir! Onikibin akça borcum var. Bugün vermemin son günü. Muhakkak vermem lâzım. Şimdi, lutf ve kerem edip, benim bu borcumu ödeyip, beni kurtar. -...
  2. ıhlamurlar altında

ıhlamurlar altında

Varoşların güzelliğiyle dillere destan Elif'i, gönlünü mahallenin yürekli delikanlısı Yılmaz'a kaptırmıştır. Dürüstlüğüyle çevresindekilerin sevgisini kazanmayı başaran Yılmaz'ın gözü Elif'den başka kimseyi görmez. Birbirlerine deli gibi aşık olan Yılmaz ve Elif'in tüm arzuları evlilik hazırlıklarını bir an önce bitirip, birbirlerine kavuşmak ve masallardaki gibi hayatları boyunca mutlu...
  3. altını ıslatma

altını ıslatma

ruyada altini islatmak rüyada altını ıslatmak rüyada altini islatmak ruyada altını ıslatmak rüya tabirleri Geceleri altını ıslatan çocuklar psikolojik olarak içe dönük ve eziklik hissine kapılırken, bu sorun ailelere bıkkınlık veriyor. Yatağını ıslatan çocuğun kişilik gelişimi olumsuz etkileniyor. Çocuk bunu bir sır gibi saklıyor, arkadaş evinde kalamıyor, yaz kampları, okul gezileri, spor...
  4. altına işedi :)

altına işedi :)

Çok güldüğüm bi olaydı ya:D arkadaşımla internet kafeye qittik orta okuldayız ben sandalyeden düşüyordum tam adamın teki ' aman qülüm taş maş vardır dikkat et' diye kro bi sesle bağırdı:D arkadaşım qülmekten kadife sandalyeye işedi sonrada bilgisayar masasının altına oturdu işedi haha:D aşağıya hesabı ödemeye gittiğimde internetin sahibi arkadaşımı tam ekran yapmış izliyor:D kıpkırmızı oldum...
  5. altin cilek

altin cilek

Altın Çilek Bitkisi, faydaları saymakla bitmeyen yüksek lif oranına sahip oldukça yararlı bir meyve türüdür. Altın Çilek ile Papaya meyvesi karışımıyla, sadece Altın Çilek ve Papaya bitki özlerini barındıran Altın Çilek Hapı meydana getirilmiştir. Zayıflamaya yardımcı olan Altın Çilek, en yavaş metabolizmalarda bile etkisini hızla göstererek; vücut bünyesinde yer edinmiş yağların yakmaya ve...

Sayfayı Paylaş