gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Altan Erkekli hayatı biyografisini paylaşırmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, başarılı tiyatrocu Altan Erkekli 'nin hayatı, biyografik bilgilerini paylaşırmısınız, bir araştırma ödevim var, lütfen yardım edin..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Altan Erkekli 1955'te İstanbul'da doğdu 1975 yılında Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne girdi. AST sanat yaşamı da aynı yıl başladı. 1985-1989 yılları arasında Devlet Tiyatroları Çocuk ve Gençlik Tiyatroları bölümünde çalışan sanatçı, 1989 yılında yeniden AST'a döndü.Altan Erkekli 1982 ve 1996 yıllarında Sanat Kurumu En İyi Erkek Oyuncu Ödülleri'ni kazandı.Altan Erkekli DTCF Tiyatro Oyunculuğu Bölümü Ana Sanat Dalı'nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. BKM Oyuncuları arasına AST'daki görevine veda ederek katılan Erkekli, Bir Demet Tiyatro adlı dizide de rol alıyor. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü adlı tiyatro oyununda vefat eden Gürdal Tosun'un rollerini üstlenen sanatçı, Vizontele adlı sinema filminde de Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'la baş rolü paylaştı.

Altan Erkekli hayatı biyografisini paylaşırmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altan Erkekli kaçtımı

Altan Erkekli kaçtımı

Mahsun Kırmızıgül'ün filimi Güneşi Gördüm ile ilgili değişik bir iddia ortaya atıldı filimin çekiminde TSK ile sorun mu yaşandı haber ile ayrıntılar detaylar merak edilenler burada........ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'DE ÇEKİM KRİZİ! ALTAN ERKEKLİ, GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİNİN SON SAHNESİNDE SİLAH FABRİKASININ YER ALACAĞINI ANCAK İZİN ALINAMADIĞI İÇİN MARKETE ÇEVİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ... Şu sıralar vizyonda...
  2. Altan Erkekli biyografisi

Altan Erkekli biyografisi

altan erkekli kimdir altan erkekli hayatı Tiyatro ve sinema oyuncusu olan usta oyuncu Altan Erkekli'nin hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu yazımızda yer veriyoruz Melek'ler. Altan Erkekli kimdir diyenler, işte size Altan Erkekli biyografisi... Altan Erkekli 1955 yılı İstanbul doğumludur. Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. Eğitimi ve profesyonelliğe geçişi Lise...
  3. Mehmet Erdem Kimdir biyografisini paylaşırmısınız

Mehmet Erdem Kimdir biyografisini paylaşırmısınız

Merhaba sizden adını yeni duyduğum şarkıcı Mehmet Erdem hakkında bilgi istiyorum kral tv izlemiyorum tv de izlemiyorum ve hep böyle şarkıcıların adını duyduğumda oda kim diye merak ediyorum:)
  4. Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Altan Erkekli Resimleri

Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Altan Erkekli Resimleri

altan erkekli resimleri, kara ekmek dizi oyuncuları, altan erkekli fotoları ATV Ekranların da çok yakın da başlayacak olan "Kara Ekmek" dizisin de çok yakından tanıdığınız güçlü oyuncu Altan Erkekli de oyuncular arasın da yer alarak izleyicinin diziden beklentisini büyütüyor. Hayranları için sanatçının resimlerini bu yazımız da sizler için paylaşıyoruz.
  5. Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Altan Erkekli Kimdir?

Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Altan Erkekli Kimdir?

altan erkekli kimdir, altan erkekli biyografi, kara ekmek altan erkekli, kara ekmek dizi oyuncuları Kara Ekmek dizi oyuncularından biri olan ve çok yakından tanıdığınız güçlü bir oyuncu olan Altan Erkekli hakkın da bilgi edinmek isteyen hayranları için sanatçının kısa özgeçmişi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Türkiye'nin, tanıdığı emektar oyuncu Altan Erkekli, Kara Ekmek Dizisi...

Sayfayı Paylaş