gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

altan gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm

Sevgili melekler, usta oyuncu Altan Gördüm eşi Vahide Gördüm ile boşanacakları yolunda ki söylentilere sertçe cevap verdi. ''Biz Haluk Aşkın çifti değiliz !'' diyerek gönderme yapan Altan Gördüm çok sinirliydi. İşte Vahide Gördüm Altan Gördüm haberleri, haberin detayları...

Bir süredir meme kanseri tedavisi gören ünlü oyuncu Vahide Gördüm'ün eşi Altan Gördüm ile evlerini ayırdığı ve boşanma aşamasında olduğu iddiası gündeme geldi. Ancak sanatçının eşi Altan Gördüm, yakın çevrelerine dayandırılan iddiayı reddetti.

Eşinin Eskişehir'de Levent Semerci'nin yönettiği "Ayhan Hanım" filminin setinde olduğunu söyleyen Gördüm, "Bu boşanma haberi nereden çıktı anlayamıyorum. Vahide beni boşuyormuş ama benim haberim yok. Bir de evi ayırmışız, nereden biliyorsun kardeşim benim yanımda mı geziyorsun? Öyle bir şey olsa, o aşamalara gelinse bunun açıklamasını yapar söyleriz. Niye gizli saklı yürütelim. Zaten birkaç gün önce hep beraber basına röportaj verdik. Vahide şimdi geçen yıldan kalma Eskişehir'deki sinema filminin çekiminde, ben de İzmir'de bir yaz kampına katıldım. Oradan dönüyorum. Her şey yolunda, bir sorunumuz yok. Sabah Vahide'yi aradım, çıkan iddiayı anlattım. 'Muhatap bile olmayalım, cevap vermeye bile değmez' dedi.

Son dönemde basında sürekli bazı çiftleri ayırıp sonra çocukları için bir araya getirme modası başladı. Herkes aşağıya Bodrum'a indi, yukarılarda biz kaldık diye mi böyle bir şey bize denk geldi acaba? Böyle asılsız bir şeyi yazmak ayıp ama bizim çocuğumuz ve sevenlerimiz var. Herkes gereksiz yere üzüldü" dedi.

Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. //boşanma haberlerı gülbenı bezdırdı//

//boşanma haberlerı gülbenı bezdırdı//

Boşanma Haberleri Gülben'i Bezdirdi 12 Eylül 2008 12:00 Mustafa Erdoğan'la 4 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Gülben Ergen haklarında çıkan 'Boşanıyolar' dedikoduları yüzünden sıkıntılı günler yaşıyor. Gülben Ergen, hakkında çıkan "Mustafa Erdoğan'dan boşanıyor" söylentilerine cevap verdi: Ben yalanlamaktan usandım, onlar yazmaktan bıkmadı. Boşanmıyoruz. 'Gülben...
  2. İslama Göre Boşanma Sebepleri

İslama Göre Boşanma Sebepleri

İslâm’da boşama, prensip olarak kocanın tek yanlı irâdesiyle ve mahkeme kararına gerek olmaksızın meydâna gelir Koca, bizzat boşayabileceği gibi, bir vekil aracılığı ile de boşayabilir Ya da karısına boşama yetkisi (tefvîz) verebilir Diğer yandan bazı boşanma sebepleri ortaya çıkınca, kadının da mahkemeye baş vurarak evliliğe son verdirmesi mümkündür Bu boşanma sebepleri altı maddede...
  3. ayağınızın altı sert mi?

ayağınızın altı sert mi?

ayağımızın haritası Ayaklarınızla ilgileniyor musunuz? Genelde sertleşip rahatsız olunca mı bakıyorsunuz...Ne olursa olsun bu tavsiyeşere dikkat edin derim:ehi: Ayaklar yaz aylarında açık ayakkabılar nedeniyle oluşan dış saldırılara karşı kendilerini oluşturdukları koruma taba­kasıyla korur. Kış aylarında çorap ve kapalı ayakkabılar sa­yesinde bu tabaka yok olur....
  4. Boşanma Haberi Çocuklara Nasil Verilir?

Boşanma Haberi Çocuklara Nasil Verilir?

boşanma haberi çocuklara nasıl verilir, tavsiyeler, öneriler, nasıl söylenmeli, uygun sözcükler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Boşanmak hem anne ham baba tarafından bir travma iken,çocukların küçücük dünyalarının ne hale geldiğini varın siz düşünün.Gayet doğal olan bu süreci herkes için kolaylaştırmak ve çocuklara en az hasarı vermek için yapılması...
  5. Ece Erken Boşanma Haberlerini Doğruladı

Ece Erken Boşanma Haberlerini Doğruladı

Geçtiğimiz yaz Çeşme'de kendinden 11 yaş küçük Serkan Uçar ile evlenen Ece Erken ,yaş farkı yüzünden Uçar ailesi tarafından istenmeyen gelin olarak ilan edilmişti. Bir süre önce ,İnstagram hesabından Uçar soyadını silen Ece Erken 'in eşinden boşanacağı dedikosu bir anda medya gündemine oturmuştu.2 ay evvel oğlu Eymen'in doğumuyla ,kapalı kapılar ardında gerçekleşen sorunlar hepten...

Sayfayı Paylaş