gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Altar - Hisset 2oo8

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Öpmeliyim
    Askim Askim
    Hisset
    Deli Yüregim
    Kader Batsin
    Geri Ver Ümitlerimi
    Seneler
    Duy Beni
    Güz Çiçegim
    Sor
    Gamzedeyim Deva Bulamam

Altar - Hisset 2oo8 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azirha - Yolun Başındayım [2oo8]

Azirha - Yolun Başındayım [2oo8]

1.Yolun Basindayim (Remix) 2.Simdi Dinle 3.Lay Lay Lay 4.Vurma 5.Gelemem 6.Vefasiz Yarim 7.Mühürünü Vurdum 8.Yeminim Olsun 9.Yolun Basindayim 10.Askim 3 11.Lay Lay Lay (Versiyon 2) 12.Mühürünü Vurdum (Versiyon 2)
  2. 2oo8 Sonbaharında Bayan ÇantaLarı

2oo8 Sonbaharında Bayan ÇantaLarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ibrahim Erkal - Aranagme 2oo8

Ibrahim Erkal - Aranagme 2oo8

ibrahim erkal ağam hey 01. Sana Değer 02. Kralda Ben Sultanda 03. Sen Bana Lazımsın 04. Seni Veren Alllaha Kurban Olurum Ben 05. Tutmayın Beni 06. Kurtuldum 07. Var Gün Dostları 08. Seni Aradım (Şiir) 09. Nenni Nenni 10. Çıkrık Benim
  4. Gönül Akkor - Ölüyorum Kederimden 2oo8

Gönül Akkor - Ölüyorum Kederimden 2oo8

gönül akkor ölüyorum kederimden 01. Dert Cekmeye Gidiyorum 02. Ölüyorum Kederimden 03. Mim 04. Kaderi Ben Mi Yarattim 05. Sevmesini Bilmedin 06. Seni Öyle Sevdim Ki 07. Esmerim 08. Kötü Yollara Düstüm 09. Tanrinin Gazabi 10. Itme Beni Yanlizliga 11. Yudum Yudum Ic 12. Askima Layik Degilsin 13. Ayyas
  5. 2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

hamılelıgımboyunca burdan konusup bırbırımıze destek oldugumuz anneler sızı kaybettım ve uzuldum hadı gelın bakalım artık konusucak daha cuk seyımız varrrrrrrrrrr

Sayfayı Paylaş