gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Altay – Şekil A – 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Özellikle tavernalarda yaptığı müzikle ve sanatçılara verdiği şarkı sözleriyle kısa sürede birçok kişi tarafından tanınıp büyük bir hayran kitlesine ulaşan Altay dan yepyeni bir single albüm piyasaya çıkarak 2010 yazında albüm sahibi olan sanatçılar arasına adını yazdırdı. [​IMG]
    Albümdeki Parçalar

01. Altay – Şekil A – Barışalım Mı
    02. Altay – Şekil A – Seni Ben Büyüttüm
    03. Altay – Şekil A – Şekil A (Club Mix)
    04. Altay – Şekil A – Şekil A (Disco Mix)
    05. Altay – Şekil A – Şekil A (Lounge)
    06. Altay – Şekil A – Şekil A

1970 Rize doğumlu. Yirmi kişilik bir ailenin çocuğu olan Altay ilk ve orta okulu Zeytinburnu Meslek Lisesi Elektrik Bölümü’nde okudu. Daha sonra İTÜ Gemi Makineleri Mühendisliği’ni kazandı, ama gitmedi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü de yarım bırakan Altay 1987-88 yılında konservatuara girdi. 6 yıl konservatuar eğitimi aldı. İşi ve okulu bir arada yürütemediği için okulu bıraktı.

Altay kişiliğine ve yaşam felsefesine uygun bulduğu operaya maddi şartlardan dolayı gidemedi. Kendisi tüm ailesinin sorumluluğunu yüklenmişti. Müziğe olan eğilimi ise ağabeyine alınan saz ile başlayıp, kendisine ve yeteneğine güvendiği için başarıya ulaşacağından kuşku duymamıştı.

Kendisini ilk olarak “Var ya” adlı bestesi ile tanıttı. Daha sonra kendi albümleri ile müzik dünyasındaki yolculuğuna devam eden Altay’ın ilk albümü “Kalpsizsin”i “Yolcu Yolunda Gerek”, “Seninle”, “Anadolu’dan Dünyaya” ve “Öyle Olsun” albümleri izledi. En son “Zor Bulursun” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturan sanatçı, bu sene yepyeni albümü “Sana Bayılıyorum”u Avrupa Müzik markasıyla yayınladı.

Altay – Şekil A – 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı Altaylar

Aslı Altaylar

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları video bacak videoları Doğum Yeri : Rize Doğum Tarihi : 1980 Eğitimi : Sanat Merkezi Oynadığı Diziler; Akasya Durağı
  2. 2010 ramazan ayı

2010 ramazan ayı

2010 ramazan dönemi ramazan ayı ve dönemi Ramazan ya da Ramazan ayı (Arapça’da: رمضان), Hicri takvimine göre yılın dokuzuncu ayı. İslamiyet'te Ramazan, oruç tutma ayı olup kutsal kabul edilir. Ramazan ayının zamanı Hicri Takvim'e göre düzenlenir. Hicri takvim, Halife Ömer'in zamanında düzenlenmiştir. Hicri Takvim bir ay takvimi olduğu için yıllar, miladi takvimden 11 - 12 gün kısadır. Bunun...
  3. Mini Şortların 2010′a Damgası

Mini Şortların 2010′a Damgası

Hot Pant olarak bilinen minicik şortlar, çok şık olduğu gibi bir o kadarda seksi. 2009 2010 kış koleksiyonunda hem kumaş hem de jean modelleri desenli çorap ve taytlarla oldukça trend. Kendine ve fiziğine güvenen cesur bayanlara.. __________________
  4. Fatih Ürek 2010'a hazır

Fatih Ürek 2010'a hazır

fatih ürek 2010 fatih ürek sahne aldığı mekan 2010 nerde sahne alıyor nerede alıyor Fatih Ürek bir dizi estetik operasyon geçirip 2010 yılına yenilenmiş olarak girmiş kızlar :D:D Uzun süredir dudaklarında doku kaybı yaşayan ve bu yüzdensıkıntılı günler geçiren şarkıcı Fatih Ürek, 20 gün önce birdizi estetik operasyon yaptırdı. Dr. Serdar Eren'e kendisiniemanet eden şarkıcı, burnunu...
  5. Emre Aydın - Kağıt Evler (2010)

Emre Aydın - Kağıt Evler (2010)

Emre Aydın'dan yepyeni bir albüm sevenleriyle buluştu Albüme adına veren parça "Kağıttan evler"Albümün diğer parçalarına gelince 01.Bu Yağmurlar 02.Alıştım Susumaya 03.Hoşçakal 04.Tam Dört Yıl Olmuş Dün 05.Duymak İstiyorum 06.Ayrı Ayrı 07.Kimse Olmadı Senin Gibi 08.Geniş Zamanlar Yok 09.Son Defa 10.Kağıt Evler

Sayfayı Paylaş