gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Altay - Göz Göre Göre

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

pencereni aç

seni göreyim

yollarına güller sereyim

dağlara taslara

uçan kuşlara

sordum seni

nerde bulayım

nasıl oldu

nasıl gittin

nerde başladı

nerde bittı

aşk ateşi bir ateşten gömlek

yırtıldı gitti

göz göre göre

benden gittin

beni elaleme rezil ettin

gittiğin gün zaten bittin

yolun açık olsun

Altay - Göz Göre Göre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görümce

görümce

Aile arasında birtakım tartışmalar yaşayacaksınız.Rüyada görümce veya baldiz görmek, dogum münasebetiyle ailenize yeni bir ferdin katilacagina isarettir. Gö-rümce ve baldiz ayni zamanda eve girecek yeni bir neseye ve se-vince de yorumlanir.
  2. Muazzez Ersoy - Gör Gör

Muazzez Ersoy - Gör Gör

Gün olur devran döner Sen kapimi calarsan Cok gülerim haline O gün beni ararsan Bu kalp sevilmek ister Ask kolay degil anla Günahlari hakettin agla haline agla Yolun acik ola elveda Gör gör seni nasil unutacagim Yeni yeni asklara kavusacagim Sakin ola gönlüme sokulma Seni avucumda oynatacagim __________________
  3. Hanım gördü

Hanım gördü

Soyguncunun biri bir bankaya girmiş. Çekmiş silahını havaya ateş etmiş. Herkesin yere yatmasını istemiş. Kasalardaki paraları toplamış ve kapıya doğru yönelmiş. Tam çıkacakken oradaki bir adama sormuş: ''''Beni gördün mü?'''' Adam şaşkınlıkla ''''Evet gördüm.'''' deyince çekmiş tabancasını adamı alnından vurmuş. Tam tekrar kapıya hamle etmiş ki; kapının yanında bir karı koca duruyor. Adama...
  4. Görümce

Görümce

kocanın kız kardeşine verilen sıfat:dil:
  5. göre göre bıktım...........

göre göre bıktım...........

görmekten bıktığınız kişiler vardır hayatınızda işyerinizde apartmanda sokakta okulda kimi görmekten bıktınız...............:fırtına::ruyam:

Sayfayı Paylaş