gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Altay - Sana Bayılıyorum (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

muhabbet sana bayiliyorum sarki sözü muhabbet sana bayiliyorum sarki sozu bayılıyorum sözleri sozleri sözü Gecelerin prensi Altay, yedinci albümü olan "SANA BAYILIYORUM"u tamamladı. Birbirinden güzel hit şarkıların bulunduğu iddialı albüm, Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. Eğlence dünyasının da merakla beklediği albüm, şimdiden hit olma yolunda... Müzik dünyasına adım attığı ilk günden bu yana kendine özgü tarzıyla ayrı bir yer edinen Altay, bir yıllık aradan sonra yeniden sevenlerinin karşısında. Daha önceki 6 albümüyle gündemdeki yerini hiçbir zaman kaybetmeyen sanatçı, her yaz döneminde olduğu gibi bu yaz da yine kasıp kavuracak. Eğlence dünyasının nabzını elinde tutan Altay, özellikle yazlık mekanların yine vazgeçilmezi olacak.
    Altay, "ayrılık ve eğlence bir arada" dediği albümünde aranjör olarak Suat Aydoğan ile çalıştı. Her yeni albümünün çıkışını hareketli bir şarkıyla yapmayı tercih eden Altay, bu kez farklı bir yol seçti. Albüm henüz müzik marketlerdeki yerini almadan, ilk video klip "GİDECEKSEN" adlı şarkıya çekildi. Yazın geldiği şu günlerde, geçip giden bunaltıcı kış mevsiminin ağırlığını üzerimizden atarken geçmişe son bir kez daha bakıp soru sormamızı ve bitenlerle yüzleşmemizi sağlayan Altay, çıkış şarkısıyla bir hayli iddialı. "Hayallerim vardı benim, umutlarım vardı benim, al hepsini al GİDECEKSEN" dizeleriyle seslenen Altay'ın klibini ünlü yönetmen Kemal Başbuğ çekti. İstanbul'da çekilen klip, bu hafta müzik kanallarında gösterilmeye başlayacak.
    Albümde hem ayrılığa dair hem de eğlencenin sonsuz ritmini yakalayabileceğiniz 13 şarkı yer alıyor:

Gideceksen
    Söz & Müzik: Altay Biber, Fettah Can
    Sana Bayılıyorum
    Söz & Müzik: Murat Güneş
    Kim Yalan Söylüyorsa
    Söz & Müzik: Emirkan
    İnşallah
    Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı
    Serserim
    Söz & Müzik: Mert Ekren
    Eyvah
    Söz & Müzik: Murat Güneş
    Tarih Yazacaksın
    Sevmiyorum
    Serseri Mayın
    İsabet Olmuş
    Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı
    Dikkat Dikkat
    Söz & Müzik: Altay Biber
    Bay Bay
    Söz & Müzik: Altay Biber, Fettah Can
    Tekrar
    Söz & Müzik: Altay Biber

Altay - Sana Bayılıyorum (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altay - Kalpsizsin

Altay - Kalpsizsin

orkarım bu kara geceler seni götürür korkarım yollar son bulur bir acı söz sana bir acı söz bana ayrılık açısı bu zor değil hani bana derdin ya bu sevda ölmez ölümüne sevdim ben bu yoldan dönülmez yine bana gelsende seviyorum desende teşhisi koydum sen kalpsizsin
  2. Altay - Çingenem

Altay - Çingenem

kapkara gözlerle yaktın beni sineden aşkınla eridim yandım çingenem ruhumu bedenden çaldın çingenem karanlık gecede ateşin başında takınır zilleri oynar çingenem savurur saçlarını esen rüzgarda bir deli sevdaya salar çingenem çingenem çingenem kara gözlü çingenem aşkınla tutuşup yandım çingenem
  3. Altay - Annem

Altay - Annem

girdi gölgen kapıdan içeri usuduğumu hissettim dedim annem annem op beni havada kaldı ellerim don dön bana bu yakışır sana ağlatma beni rüyalarda bir gülüşün ne canlar bir bakışın nerelere bir öpüşün yüreğimi deler annem
  4. Aslı Altaylar

Aslı Altaylar

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları video bacak videoları Doğum Yeri : Rize Doğum Tarihi : 1980 Eğitimi : Sanat Merkezi Oynadığı Diziler; Akasya Durağı
  5. güllere bayılıyorum................

güllere bayılıyorum................

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş