gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Altay - Sever Misin

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ün gelir kuşlar uçar yuvadan bir sensızlıktır gün batımı

güller solar yalan sevdalardan

bana kalan bir yalnızlık

aşklar kokar buram buram

ihanete alışmaya çok var

güller solar yalan sevdalardan

bana kalan bir yalnızlık

sever misin

sonuna kadar

gidermişin

ölüme kadar

benim misin

söyler misin

sever misin

sonuna kadar

gider misin

ölüme kadar benim misin

yarına çok var

allah aşkına

Altay - Sever Misin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altay - yok Ya

Altay - yok Ya

yok ya yok ya aşkım yok ya gülen yüzüm durmadan ağlar yok ya yar yok ya derdim çok yar al yanına allahâ��im kurtar geçen günler takrar geri gelir mı aşk açısı bu bir günde geçer mı etrafımda hiç dostum yok gör allahâ��im uzat elini al yanına kurtar beni yok ya yok ya aşkım yok ya gülen yüzüm durmadan ağlar yok ya yar yok ya derdim çok yar al yanına allahâ��im kurtar yok ya...
  2. Altay - Kalpsizsin

Altay - Kalpsizsin

orkarım bu kara geceler seni götürür korkarım yollar son bulur bir acı söz sana bir acı söz bana ayrılık açısı bu zor değil hani bana derdin ya bu sevda ölmez ölümüne sevdim ben bu yoldan dönülmez yine bana gelsende seviyorum desende teşhisi koydum sen kalpsizsin
  3. Altay - Çingenem

Altay - Çingenem

kapkara gözlerle yaktın beni sineden aşkınla eridim yandım çingenem ruhumu bedenden çaldın çingenem karanlık gecede ateşin başında takınır zilleri oynar çingenem savurur saçlarını esen rüzgarda bir deli sevdaya salar çingenem çingenem çingenem kara gözlü çingenem aşkınla tutuşup yandım çingenem
  4. Altay - Annem

Altay - Annem

girdi gölgen kapıdan içeri usuduğumu hissettim dedim annem annem op beni havada kaldı ellerim don dön bana bu yakışır sana ağlatma beni rüyalarda bir gülüşün ne canlar bir bakışın nerelere bir öpüşün yüreğimi deler annem
  5. Aslı Altaylar

Aslı Altaylar

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları video bacak videoları Doğum Yeri : Rize Doğum Tarihi : 1980 Eğitimi : Sanat Merkezi Oynadığı Diziler; Akasya Durağı

Sayfayı Paylaş