gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Alti Ezmeli Kiyma Kebabi

Konu, 'Kebaplar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

500 gr. az yağlı kıyma, 4-5 domates, Karabiber ve tuz.

Kıymaya karabiberi, tuzu konur ve iyice yoğrulur. Etler Adana Kebabında olduğu gibi şişlere geçirilir. Domatesler şişlere geçirilir ve ızgarada pişirilir, kabukları soyulur, tokmakla ezilir ve bir tabağa konur. Izgarada çevirerek pişirilen kıyma kebabı domates ezmesinin üzerine çekilerek sıcak sıcak servis yapılır ve üzerine çok az miktarda istenirse tereyağı ilave edilir.

Alti Ezmeli Kiyma Kebabi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BebeĞİn Altinin DeĞİŞtİrİlmesİ

BebeĞİn Altinin DeĞİŞtİrİlmesİ

BEBEĞİN ALTININ DEĞİŞTİRİLMESİ Bebekler ilk haftalarda altlarını daha sık ıslatırlar.Bunun sebebi idrar torbalarının küçük oluşudur.bebeğinizi altı ıslak ya da pis halde bekletmemelisiniz. Bebeğin bezindeki dışkının rengi beslenme düzenine göre ya da yaşına göre değişiklik gösterebilir. Yeşilimsi ,siyah,yapışkan olan ilk iki yada üç gün olan dışkı mekonyum adı verilen doğumdan önce...
  2. koltuk alti kokusu

koltuk alti kokusu

Koltuk altı kokusu Rüyada, bir kimsenin koltuk alti kokusu kokladigini veya koklayan kimseyi görmek, basagrisina, nezleye, kötü haberlere, sirlarin meydana çikmasina, kin ve hasedin gitmesine isarettir. Bazen de koltuk alti kokusu, fakirlik, ihtiyaç ve kötü sirlara muttali olmaya isarettir
  3. kebabe

kebabe

(Kübbabe / Helile / Hindistanerigi / Kebabiyye / Kuyruklubiber / Cubbebe / Cubeb / Cubebae fructus / Piper cubeba) Cava, Sumatra ve Borneo’da yetisen Piperaceae’nin kurumus meyvesidir. Kullanildigi yerler: Mide ve idrar yolu hastaliklarinda kullanilir. alıntıdır
  4. Kebabe

Kebabe

Kübbabe / Helile / Hindistanerigi / Kebabiyye / Kuyruklubiber / Cubbebe / Cubeb / Cubebae fructus / Piper cubeba) Cava, Sumatra ve Borneo'da yetisen Piperaceae'nin kurumus meyvesidir. Kullanildigi yerler: Mide ve idrar yolu hastaliklarinda kullanilir.
  5. ayagimin alti cok kasiniyor

ayagimin alti cok kasiniyor

Ayağımın altı çok fena kaşınıyor,kaşımayayım diyorum kaşıyorum kaşıntısı birdaha bitmiyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin!!!

Sayfayı Paylaş