gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Altın 11

Konu, 'Spor' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Trt spor uefa'nın turnuva sonunda açıklayacağı euro 2012 altın 11'ini şimdiden tahmin eden ilk kişiye playstation 3 veriyor. gökteki yıldız sayısı kadar kombinasyon olabilse de bazı mevkilerde kimlerin olacağı net. mesela forvette kesin gomez olacak ancak kale için buffon mu neuer mi gelir bilmiyorum. tek atış şansınız var o kötü. KAtılım için Facebook'ta TRT Spor Star Sensin | Facebook

Altın 11 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alın

Alın

Alında görülen güzellik kişinin şeref ve değeridir. Alın kulluk ve hayırlı evlattır. Alında görülen yara ve çizik namazı kuralıyla kılmamakla, Alında görülen renk solgunluğu borçla, solgunluğun geçmesi borcun ödenmesiyle, Alnın daraldığını görmek dünyalııkta geçici sıkıntıyla, Alnın genişliği her konuda bolluk ve rahatlığa, Alından nur yayılması halkı irşad ve ilim öğretmekle, Alında görülen...
  2. Alim

Alim

rüyada şahmaran görmek rüyada şahmeran görmek kahve falında şahmeran kahve falında falda İnsanlar içinde övülmeye, Dar geçime, Şeref ve izzete, Bir yere bir bilginin geldiğini görmek oraya itibar kazandıracak bir şahsın gelmesine delalet eder.Ibni Kesir'e göre; rüyada bir cahilin halka ögütler verdigini görmek, halk nazarinda hakarete; bir kimsenin rüyasinda kendisini alim görmesi serefinin...
  3. alinti

alinti

merhabalar...ben resim alinti yaparak onun altina mesaj yazip gonderemiyorum her seferinde mesajin cok kisa diyo,uzatiyorum mesaji gene kisa diyo...ne yapmaliyim...
  4. alıntı

alıntı

Toprak su ve havanın omuz omuza verdiği ortamda zemini tımar etmek kolaydır mühim olan çorak yerlerde cennetler meydana getirmekti
  5. altın

altın

Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder , Eski sikkeler bulmak sevinç ve memuriyete, Kadının altın dan mamul ziynet eşyası takınması sevinç ve kendine güvene, Damgalanmış, işlenmiş bir altını olmak ev almaya, değerli insana, Böyle beş altın görmek beşş vakit namaza, Altın para kişide bulunan emanete, Altın bilezik takmak ele geçecek mirasa, kadın için evlenmeye, Bazen altın iyi niyete,...

Sayfayı Paylaş