gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Altın abartısı

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

hint takilari hint setleri altın seti
    Altındaki biraz abartıyla takılar bu hale gelebiliyor.Ben asla kullanmayı tercih edemem doğrusu.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    bu ne beeeeeeeee:D:D:D:D

3. dilegimm

dilegimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence abartı değil:) harika

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy şunlardan kim takmaz istmez ki:laugh:

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede harikalar bi tane olsun böyle el işi olsun bunlar genelde hakkaride yapılır gerçek el işçiliğidir ayrıca süperler

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka ki elişi kesinlikle değerli ama genelde unlar aşiret düğünlerinde takılıyor sanırım şık olduğunu düşünmüyorum ben.Daha az gösterişli zarif olmalı bence

Altın abartısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milliyet'in güldüren abartısı!

Milliyet'in güldüren abartısı!

Milliyet'e göre PKK'nın köprüsünü vurmuşuz. Köprüde ne köprü ama... Milliyet internet sitesi haberi manşetin yanından, en görülür yerden vermiş. Başlık: PKK'nın kullandığı köprü çökertildi! Başlığı görünce insanın aklına hemen PKK'nın bombaladığı köprü geliyor. Önce bombalamışlar, sonra 12 askerimizi şehit etmişlerdi Yüksekova'da. İşte şimdi de biz onların köprüsünü bombalıyorduk. Demek...
  2. Alın

Alın

Alında görülen güzellik kişinin şeref ve değeridir. Alın kulluk ve hayırlı evlattır. Alında görülen yara ve çizik namazı kuralıyla kılmamakla, Alında görülen renk solgunluğu borçla, solgunluğun geçmesi borcun ödenmesiyle, Alnın daraldığını görmek dünyalııkta geçici sıkıntıyla, Alnın genişliği her konuda bolluk ve rahatlığa, Alından nur yayılması halkı irşad ve ilim öğretmekle, Alında görülen...
  3. alinti

alinti

merhabalar...ben resim alinti yaparak onun altina mesaj yazip gonderemiyorum her seferinde mesajin cok kisa diyo,uzatiyorum mesaji gene kisa diyo...ne yapmaliyim...
  4. alıntı

alıntı

Toprak su ve havanın omuz omuza verdiği ortamda zemini tımar etmek kolaydır mühim olan çorak yerlerde cennetler meydana getirmekti
  5. altın

altın

Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder , Eski sikkeler bulmak sevinç ve memuriyete, Kadının altın dan mamul ziynet eşyası takınması sevinç ve kendine güvene, Damgalanmış, işlenmiş bir altını olmak ev almaya, değerli insana, Böyle beş altın görmek beşş vakit namaza, Altın para kişide bulunan emanete, Altın bilezik takmak ele geçecek mirasa, kadın için evlenmeye, Bazen altın iyi niyete,...

Sayfayı Paylaş