gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fazla kilolarımdan şikayetçiyim ve altın çilek hapı kullanmaya karar verdim .Yalnız yaş sınırı var mı bu hapı içmek için merak ettim ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Altın Çilek kapsül, Türkiye’de genelde bayanların kullanmaya başladığı bir üründür. Kullanımını sabah ve akşamları yemek yemeden 40 dakika kadar önce birer kez yenilmesiyle gerçekleşir.

Altın çilek kapsulünü kullanmadan önce mutlaka bir hekime danışın. Yaşınız ve özelliklerinizin bu hapa uygun olup olmayacağını o size söyleyecektir.

altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

altın çilek zayıflama hapı altın çilek kullanan varmı hapı kullananlar kullananlar altınçilek zayıflama Merhaba meleklerim.Kilolarımdan şikayetçi olduğum için babam bana sürpriz yapıp zayıflama hapı almış internetten.Baktım araştırdım olumlu yorumlar da var olumsuz yorumlar da var.Ne yapacağım bilemiyorum.İade etmek istedim babamın ürünü aldığı siteyi aradım iade almıyoruz dedi sert de...
  2. Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Arkadaşlarım bu altın çilek meyvesinin kurutulmuşu tam olarak nasıl kullanılır, bunu bilen paylaşırsa sevinirim.
  3. Altın Çilek Aktarlarda Satılır mı ?

Altın Çilek Aktarlarda Satılır mı ?

Altın Çilek nerede satılır Aktarlar altın çilek satar mı Sayın Başbakanımız sayesinbde tanıdığımız ve kullanmaya başladığımız altın çilek aktarlarda satılır mı sorusunun cevabını ve fiyat bilgisini bu konuda bulabilirsiniz melekler :) Altın çilek meyvesini ve kurusunu aktarlarda bulmanız mümkündür. Kapsülleri ise eczanelerde bulabilirsiniz. Aktarlarda satılan altın çilek meyvesinin kilosu...
  4. facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var?

facebook grape search için 18 yaş sınırı mı var?

Selamlar. Grape search arama motorunda 18 yaş sınırımı var?Nasıl kullanılacak anlayamadım..
  5. Tüp bebek uygulamasında yaş sınırı var mıdır?

Tüp bebek uygulamasında yaş sınırı var mıdır?

tüp bebek tedavisi ve yaş sınırı,tüp bebek tedavisinde yaş sınırı kaç olmalı,kadının yaşı tüp bebek başarısını etkilermi,tüp bebek tedavisinde kadının yaşı hakkında bilgiler Kadın adetinin 3. gününde yapılan hormon testleri ve ultrasonografide görülen yumurtalık kapasitesi yumurtalık fonksiyonlarının uygun olduğunu gösterir ise 45 yaşına kadar tüp bebek işlemi uygulanabilmektedir....

Sayfayı Paylaş