gebe
  1. zamanew

zamanew Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

altın çilek kullanan varmı

Konu, 'Çöplük' kısmında zamanew tarafından paylaşıldı.

kızlar zayıflamak istiyorum
    altın çilek kullann varmı aranızda bana acil yardım

2. sevilaysevill

sevilaysevill Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    altın çilek meyvesini mi? yoksa hapını mı? Meyvesini hiç denemedim ama hapını kullandım zayıflamadım desem yalan olur ama dedikleri kadar değil. Reklamlarda 1 haftada 8 kilo zayıflayın diyorlar ama ben 4 kilo attım buda benim için yeterli bu arada hapı burdan almıştım www.altincilekhakkinda.com tamda aradığım gibi

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kaptanoğulları kullan patinada alabilirsin radyodan sipariş edilenler gerçek ürünler

altın çilek kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

altın çilek zayıflama hapı altın çilek kullanan varmı hapı kullananlar kullananlar altınçilek zayıflama Merhaba meleklerim.Kilolarımdan şikayetçi olduğum için babam bana sürpriz yapıp zayıflama hapı almış internetten.Baktım araştırdım olumlu yorumlar da var olumsuz yorumlar da var.Ne yapacağım bilemiyorum.İade etmek istedim babamın ürünü aldığı siteyi aradım iade almıyoruz dedi sert de...
  2. Sundepil Kullanan Varmı?

Sundepil Kullanan Varmı?

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil... Bir arkadaşım almış ve...
  3. Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Ben bekar bir kızım sürekli adetim gecikiyo doktor bu ilacı verdi kullanıyorum.10gün içinde olursan adetinin 3günü gel dedi 10 günde olmazsan gene gel dedi neye karar verilir kullananların fikrine ihtiyacım var:hail::hail:
  4. Lens kullanan varmı

Lens kullanan varmı

merhaba arkadaşlar. Ben lens almayı düşünüyorum ama hangi renk marka alacam bilemedim. Kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum. Lens kullanmak zormu zorsa zorlukları neler lenste ve temizilğinde marka tavsiyeniz varmı. bu arada gözlerimi tahriş edermi kaygısındayım çünkü hassas bir göz yapım var makyaj bile yaparken sulanıyor hemen çok kararsızım lens kullananlar lütfen yorum yaparmısınız
  5. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum

Sayfayı Paylaş