gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Altın çilek yorumlar

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

altın çilek yorumları altın çilek yorumlar yorumları forum yorum doktor altın çilek yorumları nasıl kullanılır, faydaları, hapı, nasıl kullanılır, yorumları, zayıflama hapı, zayıflama hapı kullananlar

Merhaba Melek'ler...

Kız kardeşim doğumdan sonra biraz kilo aldı, balık etli oldu. O kiloları vermek istiyor ama inatçı çıktı kiloları. Dün beni aradı "altın çilek kullanmak istiyorum, bu konuda bilgin var mı, benim için araştırır mısın?" dedi.

Araştırmalarıma göre oldukça etkili bir ürünmüş. Ama ben yinede sizler arasında altın çilek hapını kullananlar vardır diye, kullanıcı yorumlarını görmek istedim. İçimiz rahat etsin diye...

Altın çilek zayıflama hapı hakkında olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Melek'ler:)

Sevgilerimle...

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aslına bakarsanız altın çileğin o kadarda başarılı olduğunu düşünmüyorum. Ülkemizde herhangi bir ünlünün kullandığı ürün sanki kesinlikle fayda sağlıyormuş gibi tüm halkımız o ürünü tüketmeye çalışıyor. Deneyip görecez ama o kadarda ümüdim yok :(

4. Altın Çilek yorumları

Altın çilek yorumları isimli konunuzu gördüm ve yazma ihtiyacı hissettim. Arkadaşlarım ben bi bayanım bu ilacı şu anda bir haftadır kullanıyorum. Bu ilacın kesinlikle sağlam bir yerden alınması gerekiyor. Geçenlerde Kral fm üzerinden aldım 4 kutu. Yani daha enerjik oldum sanki etkiside var gibi. Sipariş için size telefon numarasınıda veriyorum. ( reklam yapmıyorum arkadaşlarım amacım sizi korumak )
    0 212 853 40 46

Buradan sipariş geçebilirsiniz. Kapıda k.kartı ile ödemeleride mevcut. Sonuçları hafta hafta buraya yazacağım.

Kolay zayıflamalar.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bir arkadaşımın kızının 2 ay bu ürünü kullanarak 11 kilo verdiğine şahit oldum

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

altın çileğin etkisizliği

arkadaşlar ben de annem için spariş verdim kullandı ama hiç işe yaramadı. bence en iyisi doğal yolla zayıflama.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir sürü markada altın çilek var hangi marka daha iyi acaba

8. ecay2009

ecay2009 Forum Okuru

altın çılek

ben 7 nısandan bu yana kullanıyorum açıkca hıç bırseye faydasını oldugunu dusunmuyorum. 1 kg bıle veremedım ve gunluk cok az yemek tükketıgm halde.. :(

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 1 bucuk aydır kullanıyor ve basenleri eridi bende basladım bakalım etki ederse söylerim :)

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet benim annemde bana ve kendisine oradan siparis verdi ben fazla kilolu değilim tek derdim yanlarımdan kilo vermek kaptanoğulları markalı patina yan markasıymıs netten kodu yazıyosun falan güvenilir olduğunu ispatlayan kodu var bunu denedim ve orjinal olduğuna inandım kullanıyorum 2 gündür etki ederse yazacağım

11. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    bence en güzel doğal olarak zayıflamak,ben daha dün haberlerde bir bayanın öldüğünü duydum,Allah esirgesin..

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok saçma

arkadaşlar bende kullandım ama hiç bi faydasını görmedim aksine kilo aldırdı buna sakınn aldanıp almayın.insanları kandıryolar duygularıyla oynuyolar bence en güzeli doagl yolla zayıflamaktır.kilo yaptı bana zayıflıyım derken ne saçma bi haptır bu yarabbim.

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim ürünüm orjinaldi ben kilo vermişim aynı sekilde annemde bakalım 1 ay olmadı henuz..

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Afrika mangosu siparişi verdik ancak okuduğumuz haberler veya içerik konusunda tamamen emin olamadık, aldığımız siteyi araştırdık ancak site hakkında da detaylı bilgi yok. afrikamango-su.com adlı site sadece kendi ürünleri vb. ürünlerin orjinal afrika mangosu olduğunu idda ediyor iki arada bir derede kaldık napalım kullanalım mı kullan mayalım mı?

Altın çilek yorumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın çilek faydaları

Altın çilek faydaları

altın çilek faydaları altin cilek faydalari altın çileğin faydaları altınçilek çilek yararları Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ında tükettiği altın çilek son günlerde oldukça popüler bir hal aldı.Çünkü Başbakan Erdoğan eşinin tavsiyesiyle kuruyemişçiden kilosu 50 Lira olan altın çilekten dükkan sahiplerinin ellerinde olmamasından dolayı yarım kilo alarak 25 Lira ödeyerek dükkandan...
  2. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  3. Altın Çilekte Büyük Tehlike!

Altın Çilekte Büyük Tehlike!

altın çilekten ölen altın çilekten ölenler çilek hapından ölenler Son dönemde mucizevi olarak tanıtılan altın çilek hapları kısa sürede zayıflamayı vaad ediyor. Zayıflamak isteyen kişiler ise bir kutusu en az 60 TL olan altın çilek kapsüllerini satın alıyor. Altın çilek kullanımın faydaları olduğu kadar altın çilek haplarının zararları olduğu bildiriliyor. Zayıflamak...
  4. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...
  5. Altın çilek nasıl yenir

Altın çilek nasıl yenir

Altın çilek meyvesi aldım hani şu zayıflatıyor denilenden kızlar, onu yiyecemde bir yiyiş şekli var mı normal meyve gibi mi yiyoruz ?

Sayfayı Paylaş