gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

altın çilek zayıflama hapı altın çilek kullanan varmı hapı kullananlar kullananlar altınçilek zayıflama [​IMG]
    Merhaba meleklerim.Kilolarımdan şikayetçi olduğum için babam bana sürpriz yapıp zayıflama hapı almış internetten.Baktım araştırdım olumlu yorumlar da var olumsuz yorumlar da var.Ne yapacağım bilemiyorum.İade etmek istedim babamın ürünü aldığı siteyi aradım iade almıyoruz dedi sert de konuştum ama yemedi maalesef.:cry:

Şimdi bu hapı kullanırsam da işe yaramazsa babamın parası boşa gidecek.Kullanırsam sağlığımı bozarsa hem sağlığım hep param gidecek.Kullanmazsam çöpe atarsam yine para gidecek.Kullanırsam işe yararsa para boşa gitmemiş olacak.Yani ihtimal %25 :rtfm:

Ben de en iyisi buraya konu açayım meleklerimin fikirlerini alayım bir dedim.Gelen yorumlara göre karar vereceğim ne yapacağıma.Şimdilik rafa kaldırdım yani.Kullanan veya kullanan birini tanıyanınız varsa lütfen sadece evet işe yarıyor ya da hayır işe yaramıyor yazmanız bile yeterli olur.

Şimdiden teşekkürler.Sağlıcakla kalın...

ALTIN ÇİLEK YORUMLARI BU BAŞLIKTAN

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlımm bak ne dicem altın çilek denilen meyvesi özellıkle tadı çok güzel fiyatı baya pahalı gerçi ama yediğin zaman yeme hissini zayıflatıyor ve kilo kaybına yol açıyor. Yani hapını bilemem ama taa kendisi kilo vermen için ideall tabi alacak paran varsa .. en son ben merak edip almıştım kilosu 60 tl civarıydı kii içindede 1 avuçç gelio kabuğunu soyunca diimm sora sölemedi deme....

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım altın çilek meyvesinin etkilerini biliyorum evet çok pahalı gerçekten ama alınmış bi ürün ortadayken bi de ona para harcamak mantıklı gelmedi şekerim .:)Yine de sağolasın...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ewet hapıda aynı etkıyı göösteriyordur bence ama..

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    İnşallah öyledir canım.:) İnşallah kullanıp da yarar alan vardır.Tek ümidim bu .:D

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    alırsın alırsın sende azim var balımm alırsınn .

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Arkadaşlar bu hap hiçbir işe yaramıyor annem kullandı. Asla tavsiye etmiyorum.

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

çilek hapı

bencede bizzat kendim kullandım olmadı bişi hemde 2 kutu fakat tayzemin kızında işeyaradı o kiloverdi ben veremedim üstelik daha küloluydu 8 liloverdi 1kutudaben anlmadım bişi belk,ide sahteleri olabilir

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sayın arkadaşlar...

altın çilek için güvenilir bir dostum kullanma şekline 40 gün boyunca düzenli uyacağına söz verirsen ben sanan kilo vermeni garanti ediyorum dedi altın çilek ile birlikte.bana aynı arkadaşım hediye olarakta aldı bu ürünü bende kullanmadım.çalışan birisiyim.eğer fayda görmek istiyorsan yada kullanmak istiyorsan ki başka çaren yok gibi görünüyor ve yan etkisi yok merak etme sadece kullanım prosüdürüne uy.olumsuz yorumlar düzenli kullanmayanların yorumlarıdır.sonra buraya etkisini yazarsın...

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

11. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba bende siparis ettim. arkadasin dedigine katiliyorum düzenli kullanilmasi lazim ozaman istedigimiz sonuca variriz.tabiki cilek ve kapsülüyle beraber. benim idailim zaten 5 kilo vermem bakalim olursa birtane daha siparis edebilirim. birde en büyükfaktörü yaglarida beraberinde atiyor. hayirlisiyla insallah

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben şuan kullanıyorum faydalarının hepsini de görüyorum, e tabi kullanırken de boğazımızada dikkat etmek lazım......

13. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Hapini kullanacaginiza o Meyvenin tohumunu dikin, Türkiye sicak bir ülke Almanyada yatisebilen bir Meyve Türkiyede hayli hayli yetisir. Kilosuna 60Tl ödemenizede gerek kalmaz.

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeşim

asla faydası yok dört gündür kullanıyorum hiç birşey değişmedi aksine iştahım arttıııı..

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

altınçilek

konu hakkında oldukça araştırma yaptım ve hapın güvenilir olduğuna karar verdim. Bu sonuca varmammın en büyük sebebi kuzenimin elde ettiği harika sonuç. 1 ay kullanımdan sonra göbeği tamamen düzleşmiş(üstelik 2 çocuğu olan bir bayan ve hareketi çok kısıtlı) bunun yanısıra onunda yakın bir arkadaşının kızı kullanmış 15 16 yaşlarında 1 ayda 6 kilo vermiş ve hiç bir yan etkisini görmemiş. ama hala tereddütleriniz varsa birde şunu dinleyin kalp hastası yaşlı bir beyde 4 kutu bitirmiş hiçbir yan etki görmemiş. ama sahte hap almayın kuzenim kaptanoğlları isimli markadan almış. hapı kullandıktan 15 20 gün sonra etki gösterdiğini ve hap kullanımı sırasında yememimize bizimde dikkat etmemiz gerktiğini unutmamayalım ve bunun zor olacağını düşünmeyin çünkü mükemmel bir tokluk hissi veriyormuş bunun yanısıra enerjik bir insan olyormuşsunuz umarım memnunu kalırsınız bende kullanmaya başlayacağım iyi zayıflamalar:)

Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Merhaba arkadaslar,piyasada bulunan ve birçok çeşidinin satışı yasaklanan zayıflama haplarından kullananlardan yorumlar bekliyorum.Ben Meksika biberi denilen haplardan bi kac kutu tuketmiştim,arada bu hapla ilgili medyada birkac ölüm haberleri çıktı,kullanmaya basladıgım ilk ayda 7 kilo verdim, daha sonraları formda kalabilmek için dönem dönem aralıklarla aldım,gercekçi olmak gerekirse bi...
  2. Altın Çilek Zayıflama çayı bedava

Altın Çilek Zayıflama çayı bedava

altın çilek zayıflama çayı altın cilek bitki cayı çilek çayı kullananlar form kullananlar zayıflama geçenlerde altın çilek aldım altincileksatinal.gen.tr adresinden çok memnun kaldım yanında da korpa 30 poşetlik çay bedavaya geldi 1 haftadırda kullanıyorum içimi çok güzel paylaşmak istedim.Altın çilekte çok revaşta bu arada ama bu meyve gerçekten çok harika bir ürünmüş almadan öncede altın...
  3. altın çilek kullanan varmı

altın çilek kullanan varmı

kızlar zayıflamak istiyorum altın çilek kullann varmı aranızda bana acil yardım
  4. Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Arkadaşlarım bu altın çilek meyvesinin kurutulmuşu tam olarak nasıl kullanılır, bunu bilen paylaşırsa sevinirim.
  5. altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

altın çilek hapı kullanmak için bir yaş sınırı var mı ?

Fazla kilolarımdan şikayetçiyim ve altın çilek hapı kullanmaya karar verdim .Yalnız yaş sınırı var mı bu hapı içmek için merak ettim ?

Sayfayı Paylaş