gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Altın Çilekle Kaç Kilo Verirsiniz ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Altın Çilek kaç kilo verdirir Altın çilek kaç kilo verdiriyor

Zayıflatıcı özelliğini bilerek altın çilek tüketmeye başladınız, peki bu şekilde kaç kilo verebilirsiniz melekler biliyor musunuz ? Hemen söyleyelim :tik:

Altın çilek ile ayda 9-17 kilo arası zayıflama imkanı mümkün. :)

Altın Çilekle Kaç Kilo Verirsiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter...
  2. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...
  3. Altın Çilekle Hem Sağlıklı Yaşayın Hem Kilo Verin....

Altın Çilekle Hem Sağlıklı Yaşayın Hem Kilo Verin....

Altın Çilek Faydaları Altın Çilek Kurusunun Faydası Altın Çileğin saymakla bitmeyen her derde deva olması onu çekici hale getiriyor..Üstelik kilo vermeye de faydası var...Dediğim gibi zaten mübarek bitki her derde deva...Yüce Allahım öyle nimetler sunmuşki bizlere aslında değerini pek bilemiyoruz... Altın çilek kurusunun 40-50 TL tahmini fiyatı Altın Çileğin faydaları Kilo...
  4. Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Bu konu; annelerin haftalara göre kilo takibi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili gebe meleklerimiz, bu sayfamızdan haftalara göre kaç kilo aldığınızı paylaşıp, kilo alımınızı bu sayfamızdan kontrol edebilir, diğer gebelerle kilolarınız konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aman ha dikkat edin, nasılsa gebeyim diye elinize ne geçerse yemeyin. Doktorunuzun sözünden dışarı çıkmayın....
  5. Hamileliğinizde kaç kilo aldınız melekler ?

Hamileliğinizde kaç kilo aldınız melekler ?

Melekler, gebeliğiniz boyunca aldığınız kilolar çok önemli. Hepsi çocuğa gider düşüncesiylşe bulduğunuzu yutmanız ne kadar yanlışsa, aman dikkat edeyim diye az kilo almanız da bir o kadar yanlış. Önemli olan sağlıklı beslenmek. Eee gebeliğinizde kaç kilo aldınız. Ben ikinci oğlumu net hatırlıyorum, 61 kiloyla başlamış tam 12 kilo alarak 73 ile doğuma girmiştim. Ya siz ?

Sayfayı Paylaş