gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!!

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir işçi sizin için yedi gün boyunca çalışacak, Siz de hergün ücret olarak bir külçe altının yedide birini vereceksiniz. Külçeyi sadece 2 yerinden kırarak bunu nasıl yapabilirsiniz |işçi her gün iş bitince hakkı olan altını alacak| Cvplar BekLeniyorr!! Kolay gelsin!!! Cvp vermeden önce cvbını tekrar oku derim

Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi bakalım kendinizi deneyin!

hadi bakalım kendinizi deneyin!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sezen Aksu - Hadi Bakalım

Sezen Aksu - Hadi Bakalım

Yerimiz mi dar yoksa yenimiz mi dar Ne var? Uçurmuş herkes o da kim oluyor Sen kimsin kim bunlar En büyük kim? Hadi bakalım kolay gelsin Bir acaip zor yarış Bana ne aman ben anlamam Pek hesaplı ince iş x 2 Sen seni bil, sen seni Sen sıkı tut çeneni Eline diline hakim ol Sonra öcüler yer seni Sen seni bil, sen seni Sen sıkı tut çeneni Eline diline hakim ol Dikkaaaaaaat!.. Ah...
  3. hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

nasıl bir şoförsün acaba şimdi görecez :D aman dikkat ehliyeti manavdanmı aldın dedirtme kendine:hhh: TIKLA
  4. hadi bakalim..

hadi bakalim..

ayakta büyüyen sey nedir???? iyi düsünün bi bir bitkii ha one göre cevap yazin arkadaslar
  5. Yazlık Elbise Modasını görelim bakalım

Yazlık Elbise Modasını görelim bakalım

2011 Yazlık Elbise Modası yazlık elbiseler yazlik elbiseler 2011 yazlık elbise modelleri 2011 elbise modelleri 2011 yazlık elbise modasından sizler için seçmiş olduğum sade ama şık elbise modellerini sunuyorum.

Sayfayı Paylaş