gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

altın gerdanlıkta son moda

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

altın seven bayanlar ama zarif olsun diyenler bu modeller tam size göre hem şık hemde ALTIN :laugh:

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

altın gerdanlıkta son moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son moda güzellik teknikleri

Son moda güzellik teknikleri

Din açısından hala bu konunun yanlış olduğunu düşünenler var ise de hızla estetik yaptırma olayı artıyor .Vücudundaki beğenmedikleri yerleri düzeltelenlerden tutunda yaşlanmaya karşı direnme olarak estetiğe başvuranlar ve ameliyat masasına yatanlar az sayıda değil günümüz de.. Peki içinde bulunduğumuz zamanda en çok tutulan ve başvurulan estetik trendleri nelermiş acaba? DAMLA SİLİKON: Damla...
  2. tuzlukta son moda

tuzlukta son moda

Tuzlukta Son Moda kullanmakta sınır tanımayan tasarımcılar şimdi de bir birinden ilginç tuzluklarla karşımızda. Yemek masanızda kullandığınız klasik tuzluk ve biberliklerden sıkıldıysanız bu modeller tam size göre.
  3. Saçlarda Son Moda

Saçlarda Son Moda

Günlük hayatta severek kullandığımız at kuyruğu saç modeli ;2010 ilkbahar-yaz döneminde altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Özel davetlere katılırken saçlarınızı at kuyruğu modelinde şekillendirerek hem şık hem de zarif görünebilirsiniz.Dağınık yandan ya da sıkı toplanmış at kuyruğu modellini bu yıl her yerde göreceğiz kızlar! Kuaföre gitmeden evde at kuyruğu saç modeli yapmak...
  4. Son moda gelinlikler

Son moda gelinlikler

Evlenecek olan tüm genç kızlarımız için son moda birbirinden şık ve güzel gelinlik modellerini paylaşmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş