gebe
  1. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Altın Günü

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında :osqe: tarafından paylaşıldı.

altın günü menüleri altın günü tarifleri için tarifler yemekleri kadın günleri için tarifler Ayda yada haftaDa bir kadinlarin yaptiklari toplantidir .. ! Cok cesit pasta olur, ama toplanti yabanci evinde degilse sen sadece o pastalara bakip hizmet edersin :D

Altın Günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 Günde Onu Kıskacına Al!

7 Günde Onu Kıskacına Al!

OYUN PLANIN * Hoşlandığın çocuk hakkında ulaşabildiğin kadar bilgi topla. * Karşı konulmaz bir değişiklik yap. * Kendini olumlu motive et. * Keşfe çık. * Onu ara ve buluşma teklifi et. SİLAHLARIN * Arkadaşların: Her türlü detay için sana ajanlık yapılacak. * Büyüleyici bir görüntü: Başını döndürmek için gerekli. * Cesaret: Sloganın "kazanmak" olmalı. * Kendine güven: İçinden...
  2. Trafik canavarı 9 günde 134 can aldı

Trafik canavarı 9 günde 134 can aldı

Yurt genelinde, 9 günlük Kurban Bayramı tatili süresince meydana gelen trafik kazalarında, 134 kişi öldü. Tatil öncesi yapılan tüm uyarılar ve alınan tedbirlere rağmen 9 günlük bayram tatilinin trafik kazası bilançosu ağır oldu. Yurt genelinde meydana gelen trafik kazalarında 134 kişi öldü, 697 kişi yaralandı. Bayram tatilinde en çok ölümlü trafik kazası, 24 kişiyle bayramın ikinci...
  3. Altı günde forma girin

Altı günde forma girin

Altı günde forma girin Biraz soluklanmak ve hafiflemek için, fitness uzmanı ve "sıkılaştırıcı" Karine Baillet tarafından hazırlanan outdoor bir reçete. Pazartesi, öğle yemeği vaktinde koşu Şehir dışında: Kendinize 2-3 kilometrelik bir parkur seçmekle işe başlayın. İlk 10 dakika boyunca koşmayın, kısa ve sık adımlarla yürüyün. Daha sonra 20 dakika boyunca koşun. Somut...
  4. Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ?

Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ?

eşimle 10 gün önce ilşkiye girdik bir gün sonrası ertesi gün habı aldım ama dün ve bugün bir kaç damla kan geldi karnımda ve başımda inanılmaz ağrı var ve adet günüme daha en az 15 gün var hamile olabilir miyim acaba lütfen acil cevap bekliyorum ne zaman test yapabilirim....
  5. kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış

kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış

Yılın aşıkları elbetteki Beren ve Kenan çifti. Acaba diyorum Kenan Berene yarın için ne almış ? :D

Sayfayı Paylaş