gebe
  1. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

Altın hesabı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ebru58 tarafından paylaşıldı.

Kızlar Altın hesabı açmak istiyorum, aranızda açan varmı. Hangi Banka yapıyor?

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Altin hesabini eger kisa vadede kar elde etmek icin acmak istiyorsaniz hic girmeyin derim, ama uzun vadede minumum 1 yil ve uzeri icin yatirim dusunuyorsaniz mantikli olabilir tabiki, cunku kisa vadede dusunuyorsaniz altin zaten suan yukseliste al sat yaparak kar elde edebilirsiniz, faizsiz bankacilik anlayisiyla calisan bankalarin bu konuda daha iyi olduklarini duymustum cevremden (kuveyt turk, bank asya vs) eger hesap actiricaksaniz gittiginiz bankaya once hesap isletim ucreti aliyorlarmi ve faiz oduyormusunuz onu sorarak actirin, hayirli kazanclar...

3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Uzun vadede düşünüyorum. Kuveyt turk vardı benim aklımda ama yine de sormak istedim teşekkürler. Birde en az ne kadarla açtıra biliyoruz bunu arkadaşlar, bilgisi olan varmı???

4. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar detayi bilemiyorum, bankandan ogren isteren , hayirli kazanclar...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ßeLeNBank...
    Garanti veriyorum en güzel şekilde itina ile harcanır.
    hahaha

Tatlım hiç o kadar altınım olmadı ki yardımcı olayım.

Ama iyi araştır sonra güme gitmesin
    altınlarımız..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Temmuz 2011
    ebru58 ve büşra.shid bunu beğendi.
  6. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

:):) Süpersin Belen:) aynen iyi araştırmak lazım. Korkuyorumda bakalım ne yapacam ama önce araştırıyorum.

ßeLeN bunu beğendi.
Altın hesabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Yeni Hesap Al

Msn Yeni Hesap Al

msn yeni hesap alma, nasıl alınır, Msn mi şifresini unuttum yeni hesap almak istiyorum. Acaba nereye başvurmam lağzım. Yani hangi linkten yeni hesap alabiliyorum.
  2. Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar 8 aylık hamileyim ve ben hamiş kalmadan önce 49 kilo idim. Bu hamilelikteki kilo alma şeysi nasıl yapılıyor ki misal ben şimdi toplamda 17 kilo almışım kızlar düşününsene onnnyedi kilooo peki şunu merak ediyorum. Toplamda kaç ile kaç kilo arasında kilo alınıyor. Bunun bir hesap cetveli vs varmı hani boya ve eskiloya göre orantısını arıyorum. Cevap verirseniz sevinirim.
  3. google plus hesabım askıya alınmış ne yapmalıyım

google plus hesabım askıya alınmış ne yapmalıyım

Google plus hesabım askıya alınmış kızlar, şimdi bu hesabı nasıl açabilirim ? Başına böyle bir duırum gelen var mı ?
  4. "Twitter Hesabınız Askıya Alındı" Ne Demek?

"Twitter Hesabınız Askıya Alındı" Ne Demek?

twitter hesabınız askıya alındı twitter hesabınız askıya alınmıştır ne demek Sevgili melekler, twitterda hesaplar eğer başkasının eline geçtiğinden şüphe edilirse ya da twitter kurallarının ihlala edilmesi gerekçesiyle aslıya alınabilir. Eğer twitter hesabınıza girdiğinizde siz de böyle bir uyarı aldıysanız, bir problem var demektir. Eğer ilk resimdeki ekranla karşılaştıysanız işiniz daha...
  5. Instagram aktif olmayan hesapları silme kararı aldı !

Instagram aktif olmayan hesapları silme kararı aldı !

ınstagram,ınstagram hesapları,ınstagram aktif olmayan hesaplar,ınstagram aktif olmayan hesapları siliyor Instagram Aralık 2014 itibariyle aldığı karar doğrultusunda kullanıcı deneyimini daha iyi bir hale getirmek amacıyla bazı aksiyonlar almaya başladı. Instagram kullanıcılarına da duyurulmaya başlanan özellik, kullanıcılara “takipçi sayınızda değişiklikler” yaşanabilir şeklinde duyuruldu....

Sayfayı Paylaş