gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Altın Kaplama Porsche

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

RUSYADA ÇEKİLEN BU FOTOLARDAKİ PORSCHENİN KAPLANMASINDA 14 KİLO ALTIN KULLANILMIŞ:) PARA İNSANA NELER YAPTIRIYOR :D:D [​IMG]

Altın Kaplama Porsche konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. altın ,gümüş ,bakır kaplama kolyeler

altın ,gümüş ,bakır kaplama kolyeler

Hepimizin takmaktan zevk aldığı kolye modellerini sizlerle paylaşmak istedim meleklerim.İsteye gümüş isteyene altın isteyene bakır kaplama kendi zevkinize göre beğenmeniz dileğiyle:tik: öncelikle setlerden başlamak istiyorum inci sevenlere incili kolyeler
  2. Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Ben bu yıl altın kaplama takılara bir merak sardım almayı düşünüyorum bazıları çok pahalı acaba diyorum renk atıyorlar mı sonradan ve ayrıca sizlerden Altın Kaplama Takı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bu konu altın kaplama bileklik modelleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, takılar kadınların eski zamanlardan beri vazgeçemediği materyallerden birisi. Zevkler ise çeşit çeşit. Kimisi altın hayranıdır, bilezikler, kolyeler, küpeler. Kimisi altın sevmez kafayı gümüşle bozmuştur. Kimisi de doğal taşlardan hoşlanır ve bu taşların verdiği şifalara inanır. İmitasyon genelde...
  4. Kim Kardashian'ın Altın Kaplama Tuvaleti!

Kim Kardashian'ın Altın Kaplama Tuvaleti!

kim kardashian haberleri kim kardashian Sevgili melekler, lüks yaşanır, yaşanır da, görmemişliğin böylesi de nadir olur herhalde :D:D Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian (ki kendisini hiç sevmem şu sözde ermeni soykırımı iddialarını savunduğu için) ve eşi evlerine tam 750 bin TL (1.4 milyon TL) değerinde altın kaplama tuvalet yaptırmışlar. Hani bir laf vardır :D:D Kasap yağı çok bulunca bir...
  5. Altın Kaplama Iphone 6 Fiyatı Nedir ?

Altın Kaplama Iphone 6 Fiyatı Nedir ?

altın kaplama ıphone 6,altın kaplama ıphone 6 fiyatı ne kadar,altın kaplama ıphone 6 fiyatı nedir,altın kaplama ıphone 6 ne kadar Lüks tutkunları için Apple logosu Elmaslarla donatılmış altın kaplama bir iPhone 6 üretildi. Cihazın fiyatı ise tam 7 bin 300 dolar. iPhone 6 24 ayar altın kaplama ve logosu da elmas altına 18 ayar altından yerleştirildi. Şirket, altına kaplamaya zarar gelmemesi...

Sayfayı Paylaş