gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben bu yıl altın kaplama takılara bir merak sardım almayı düşünüyorum bazıları çok pahalı acaba diyorum renk atıyorlar mı sonradan ve ayrıca sizlerden Altın Kaplama Takı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALtın takı modeLLeri....

ALtın takı modeLLeri....

ALtın takıLarı seven meLekLerim sizLer için seçtiğim modeLLeri umarım beğenirsiniz... İLginçLer ama bence çok hoşLar ....:)
  2. 2012 altın takı modelleri

2012 altın takı modelleri

2012 altın takı modelleri modası trendleri setleri burada arkadaşlar. Altın fiyatlarıının bir inip çıktığı şu günlerde, her ne kadar altınların yanına yaklaşılmıyor olsada evlilik öncesi mecburi altın olacak arkadaşlarımıza, yılın en güzel altın takı modelleri trendlerini sunuyoruz arkadaşlar. 2011 altın takı modelleri trendlerinden farklı ve çok şık olan 2012 altın takı modelleri cidden de...
  3. Yazlık Manto Modelleri de paylaşın

Yazlık Manto Modelleri de paylaşın

Merhaba kızlar bu yaz benim gibi kapalı hanımlar sıcaklardan pişiyor o yüzden bende kapalı olan tüm hanımlar adına sizden Yazlık Manto Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Nevresim Takımı Modelleri 2012 çeşitlerini paylaşın

Nevresim Takımı Modelleri 2012 çeşitlerini paylaşın

Arkadaşlar bayram öncesi evim de bir kaç yenilik yapmayı düşünüyorum ayrıca nevresim takımımda eskidiği için yenilikler arasına yeni bir nevresim takımını da ekledim sizden de bunun için Nevresim Takımı Modelleri 2012 modellerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Bu konu altın kaplama bileklik modelleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, takılar kadınların eski zamanlardan beri vazgeçemediği materyallerden birisi. Zevkler ise çeşit çeşit. Kimisi altın hayranıdır, bilezikler, kolyeler, küpeler. Kimisi altın sevmez kafayı gümüşle bozmuştur. Kimisi de doğal taşlardan hoşlanır ve bu taşların verdiği şifalara inanır. İmitasyon genelde...

Sayfayı Paylaş