gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Altın Kolye Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

altın kolye modelleri altin kolye modelleri Altın Kolye Modelleri, takı tasarımlarımız, şık altın kolyeler, gelin tasarımları, zarif kolyeler hakkında bilgi alalım arkadaşlar.

Takı ve aksesuar dendiği zaman kadınların oldukça düşündüğü ve almaktan hoşlandıkları bir diğer parçada altın ve beyaz altındır.

Takı tasarımlarımız dünyada trend yaratacak, kadar şık ve güzel. Kendine has ışıltısı ve rengi ile kadınların tarihler boyunca vazgecemediği altın takılar, şimdilerde günlük hayattada zarif tasarımları ile yerini koruyor.

Dügün sezonuna yaklaştık düğünlerin vazgeçilmezi altın takılardır. Bu bizim ananevi bir gelenegimiz haline gelen güzel bir dayanışma örneğidir aslında. Hazırladığım sunumda, günlük yaşam içinde kullanabileceğiniz kolye tasarımını ve gelinler için hazırlanmış tasarımları bulacaksınız.

Altın Kolye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolye modelleri

kolye modelleri

kolyeye isim yazma melek kolye modelleri asker kolyesine isim yazma kolye modelleri melekli
  2. Altın kolye uçları

Altın kolye uçları

altın kolye uçları melek altın kolye melek modern uçları kolyeler
  3. altın ,gümüş ,bakır kaplama kolyeler

altın ,gümüş ,bakır kaplama kolyeler

Hepimizin takmaktan zevk aldığı kolye modellerini sizlerle paylaşmak istedim meleklerim.İsteye gümüş isteyene altın isteyene bakır kaplama kendi zevkinize göre beğenmeniz dileğiyle:tik: öncelikle setlerden başlamak istiyorum inci sevenlere incili kolyeler
  4. Kolye modelleri(ünlülerinde var)

Kolye modelleri(ünlülerinde var)

Boynunuz güzel görünen kadın da dikkat çeken en önemli yerden biri.Hele hele bu boyunlara güzel kolyelerde takılırsa uçuşursunuz resmen.Melekler sizler için ünlülerinde dahil olmak üzere birkaç farklı model kolye buldum.Paylaşıyorum......
  5. Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

2012 Altın Kaplama Takı Tasarımları 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri Ben de bu yıl altın kaplama takı modelleri trendlerine merak sardım ve kendime internette ki bir alışveriş sitesinden altın kaplama kelepçe bilezik aldım. Bu sayfamız da ise benim gibi altın kaplama takı sevenleri düşündüm ve sizler ile bir birinden şık 2012 altın kaplama bilezik modelleri ve kolye sevenler için...

Sayfayı Paylaş