gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Altın Sarısı Dumanlı Gözler

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

altın sarısı makyaj

Yaz sezonun en sıcak günlerini yaşıyoruz ama kış sezonun trendlerini yavaş yavaş belirtmeye başladık.(turkeyarena.com) Kış sezonunu düşünerek belki biraz serinlemiş oluruz Dumanlı gözler geçtiğimiz kış sezonunun ve bu yaz sezonu makyaj modasının trendiydi. 2008 2009 kış sezonunda bu trend devam ediyor. Yanlız bu sefer renkler daha koyu. Özellikle altın sarısı ve koyu renkli dumanlı gözler 2008 2009 makyaj modasının en önde gelen trendleri arasında.​

Geçtiğimiz haftalarda Giorgio Armani 2008 2009 kış makyaj modası için Python koleksiyonunu tanıtmıştı. Sasha Pivovarova’nın tanıtmış olduğu Python koleksiyonunda koyu tonlarda yine dumanlı gözler vurgulanıyor.​

Altın Sarısı Dumanlı Gözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. altın sarısı şıklığı

altın sarısı şıklığı

evet hanımlar tıpkı bir altın gibi ışıl ışıl olmak istiyorsanız bu elbiseler tam sizlik diyorumm:)
  2. Dumanlı göz makyajı 2009

Dumanlı göz makyajı 2009

duman göz makyajı dumanlı göz makyajı dumanlı video duman profesyonel video Biz kadınların bakışları bambaşkadır.Erkeğe benzemez,makyajlı makyajsız her zaman can alıcı bakışlarımız vardır:DYüzümüzde hiç makyaj olmasa da illaki göz makyajımızı eksik etmeyiz.İşte göz makyajında yeni moda dumanlı göz makyajı.:):)Buyrunuz duman gözlülerim:) Adım adım dumanlı göz makyajı yapılışı : İlk adım...
  3. Altın sarısı bilezikler

Altın sarısı bilezikler

son moda altın bilezikler sahte altın bilezik rengi takılar sahte bilezik modelleri modelleri SARI BAZI HANIMLAR İÇİN AYRI BİR TUTKUDUR ÖZELLİKLE ALTINDA :) GERCEK OLUP OLMAMASI DA KİŞİYE GÖRE DEGİŞEN BİR KONU TABİ AMA KİM İSTEMEZKİ SAHTE YERİNE GERCEK TAKILAR TAKMAYI ŞİMDİ SİZLERE SARI DÜNYASINDAN SAPSARI ŞIKIR ŞIKIR BİLEZİKLER SARIYA DOYUN DİYE:)...
  4. Altın sarısı abiye modelleri

Altın sarısı abiye modelleri

altın sarısı abiyeler altın sarısı abiye abiye modelleri rengi abiyeler rengi Altın sarısı abiye modelleri arıyorsanız bunlarada bir göz atmanızı tavsiye ederim altının ışıltısını üzerinizde taşımak isteyen tüm hanımlar için altın rengi abiyeler buyrun hanımlar=)
  5. Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı hakkında bilgi verin lütfen, nasıl yapılıyor bu dumanlı göz makyajı daha öğrenemedim ben ve çok da beğeniyorum bu makyaj stilini :S

Sayfayı Paylaş