gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Altın Sıvı" Argan Yağının Faydaları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

argan yağı argan yağının faydaları

Sevgili melekler, cilt güzelliği yaşlanma etkilerini en çabuk gösteren yer cilt olduğu için çok önemli. Geçen yılların izlerini taşımamak ve sağlıklı, parlak bir cilde sahip olmak için, dünyanın her yerindeki kadınlar farklı malzemeler kullanabiliyor. Bunlardan Faslı kadınların kullandıkları doğal güzellik sırrı argan yağı, artık ülkemizde de biliniyor.

Güzelliğe katkı sağlayan en doğal malzemelerle üretilen argan yağına güzellik uzmanları, mucizevi etkisinden dolayı “altın sıvı” diyorlar.

İçeriğindeki yağ asitleri ve E vitamini ile saç, tırnak ve cilt üzerinde önemli etkileri olan argan yağı, anti-aging ürünler arasında en gözde olanı. Antioksidan gücü olan, nemlendirici, yatıştırıcı ve cilt elastikiyetini koruyan özellikleriyle cilt hücrelerini yeniliyor ve hasarlı dokuları tamir ediyor.

ARGAN YAĞI İLE YAŞLANMAYI GECİKTİRİN

Argan yağı cilt dokularını gençleştirmek, yaşlanma belirtilerini ertelemek için en iyi doğal yağlardan biri. Bu yağ asitleri cilt dokusundaki zayıflıkları güçlendirip, kırışıklıkları yumuşatıyor.

Cilt hücrelerinin yenilenmesini teşvik ederek koyu halkaları en aza indiriyor. Argan yağıyla geliştirilmiş cilt bakım ürünleri cildin pürüzsüzleşmesini ve kirden, tozdan arınarak yenilenmesini sağlıyor.

Güzellik uzmanları dairesel hareketlerle vücudunuza argan yağıyla her gün masaj yapmanızı öneriyor. Bu masaj sayesinde cilt tonunuz düzenlenecek ve çatlaklarınız hafifleyecektir.

GÜÇLÜ TIRNAKLARA ARGAN YAĞI İLE SAHİP OLUN

Kadınların en büyük şikayeti olan kırılan tırnakların da çaresi argan bitkisinden elde edilen argan yağında saklı.

E vitamini, F vitamini, linoleik ve linolenik asit, Omega 3 ve Omega 6 bakımından zengin olan argan yağı tırnakları besleyip güçlendiriyor. Kolay emilimi sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor.

ARGAN YAĞI İLE YIPRANMIŞ SAÇ HÜCRELERİNİ CANLANDIRIN

Argan yağı serbest radikallerin ve çevresel hasarın yarattığı etkiye karşı saçı koruyan güçlü bir antioksidan.

Yüksek oranda E vitamini içeriği ile saç kurutma makinesi, kıvırma ve sıkma, ütü, düzleştirici, perma, saç renkleri ve spreyler gibi saçlar için zararlı olabilecek etkenlere karşı koruyor.

Sağlıklı, güçlü ve bakımlı saçlara sahip olmak isteyenlerin gözdesi olacaktır.

"Altın Sıvı" Argan Yağının Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. argan yağı nedir ve faydaları nelerdir arkadaşlarım

argan yağı nedir ve faydaları nelerdir arkadaşlarım

argan yağı nedir ve bu yağın faydaları hakkında bilgiler istiyorum arkadaşlarım. Fasta mıydı nerdeydi bi yerde çıkıyormuş ama tam bir bilgi bulabilmiş değilim yardımcı olursanız sevinirim.
  2. argan yağı faydaları

argan yağı faydaları

argan yağı yararları özellikleri ve nerelerde kullanıldığının anlatılmasını rica ediyorum.
  3. Argan Yağının Faydaları Nelerdir ?

Argan Yağının Faydaları Nelerdir ?

Argan yağı nedir argan yağı argan yağı faydaları Alternatif tıp tedavileri yanında özellikle kozmetik sektöründe kullanılan şifalı bitkilerden argan yağı, faydaları ve kullanımı hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler :) Adına güzellik yağı demek daha uygun olur... Kozmetiğin yanı sıra eczacılıkta ve mutfakta da kullanılan argan yağı, yalnızca Fas’ın güneybatısında yetişen, dünyadaki en...
  4. Kızlar Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir

Kızlar Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir

Geçenlerde bir tv programında duydum argan yağının cilde iyi geldiğini ama öyle her duyduğuma da inanamıyorum doğrusu. Acaba aranızda Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir bilen var mı ya da uygulayan var mı, ben kullansam mı diye düşünüyorum. Lütfen biliyorsanız Argan Yağının Cilde Faydalarını yazın bana
  5. Argan Yağının Faydaları ve Kullanım Alanları

Argan Yağının Faydaları ve Kullanım Alanları

Son yıllar da argan yağı kullanan birçok kişiyi duymuşsunuzdur. Bu kadar faydalı olan argan yağı saç ve cilt bakımına oldukça büyük fayda sağlamaktadır. Peki argan yağının faydaları nelerdir? Argan yağının cilt ve saç için kullanımı nasıldır? Merak ettiğiniz bilgileri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Argan yağı, argan ağacı meyvelerinden elde edilen bir yağdır ve bu yağı elde etmesi de...

Sayfayı Paylaş