gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ALtın takı modeLLeri....

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

ALtın takıLarı seven meLekLerim sizLer için seçtiğim modeLLeri umarım beğenirsiniz... İLginçLer ama bence çok hoşLar ....:)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben sari altin degilde, beyaz altin, gümüs gibi takilari daha cok seviyorum :)
    Ama bu modellerdende en güzeli bu bence

Tskler paylasim icin canim :)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] güzel ama kim alcak altını oy oy :D

ALtın takı modeLLeri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin olacaklar meleklere altın takı modelleri

gelin olacaklar meleklere altın takı modelleri

gelin seti modelleri altın takı seti modelleri 2009 altın gelin takı melekler evlenirken alışverişe gitmeden bide bu takıları inceleyin belki size fikir verrir:)
  2. 2012 altın takı modelleri

2012 altın takı modelleri

2012 altın takı modelleri modası trendleri setleri burada arkadaşlar. Altın fiyatlarıının bir inip çıktığı şu günlerde, her ne kadar altınların yanına yaklaşılmıyor olsada evlilik öncesi mecburi altın olacak arkadaşlarımıza, yılın en güzel altın takı modelleri trendlerini sunuyoruz arkadaşlar. 2011 altın takı modelleri trendlerinden farklı ve çok şık olan 2012 altın takı modelleri cidden de...
  3. 2012 Gelin Takı Modelleri Gülaylar Altın

2012 Gelin Takı Modelleri Gülaylar Altın

gelin takıları gelin takı setleri 2012 gelin takı modelleri 2012 Adettendir, genelde gelin hanıma eşinin ailesi tarafından takı seti hediye edilir melekler :) Tabi bu konuşmaya bağlıdır ama umumiyetle böyledir. Gelin bazen incili bir takım da isteyebilir, gelinlikle takmak için. Ya da tarbzon dediğimiz yöresel bir takı çeşiti. Bazen de her zaman kullanabileceği daha sade ve modern tarzda...
  4. Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Ben bu yıl altın kaplama takılara bir merak sardım almayı düşünüyorum bazıları çok pahalı acaba diyorum renk atıyorlar mı sonradan ve ayrıca sizlerden Altın Kaplama Takı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. yemek takımı ne alsam

yemek takımı ne alsam

nişanlı bir genç kızım malum çeyiz hazırlığı yapıyorum uzun ömürlü kaliteli ve sağlam olacak şekilde yemek takımı ayrıca çatal bıçak takımı almak istiyorum kullanan kişilerin tavsiyelerini bekliyorum hangi markaları tercih edebilirim

Sayfayı Paylaş