gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Altın yerine ceset buldular

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Altın yerine ceset buldular Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde, kendisinden 10 gündür haber alınamayan esnafın cesedini defineciler buldu.

Define ararken ceset buldular! Kayıp kocayı, gözü yaşlı karısı kolundaki saatten teşhis etti

Alınan bilgiye göre, Taşköprü'ye 4 kilometre uzaklıktaki Ardıçlık Orman Deposu mevkiinde, define avcılarının çevreden gelen koku üzerine kazdığı çukurda bir ceset bulundu. Güvenlik güçlerine haber verilmesi üzerine cesedin, kendisinden 10 gündür haber alınamayan esnaf Hüseyin Doğmuş'a (48) ait olduğu belirlendi. Sırtında 5 bıçak yarası bulunan Doğmuş'un, iple boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Olay yerine gelen Ahide Doğmuş, eşini kolundaki saatinden tanıdı.

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Altın yerine ceset buldular
    çok üzücü :( saoL canım :(

Altın yerine ceset buldular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!! Uydudan Cebinizin Yerini Bulun !!!

!!! Uydudan Cebinizin Yerini Bulun !!!

Aşağıdaki siteye girin, Türkiye'yi seçtikten sonra sol tarafa 532, 533 gibi servis numarasını, sağa da telefon numarasını yazın GPRS Yöntemi ile uydudan, girdiğiniz numaranın ait olduğu telefonun şu an nerede olduğunu gösteriyor... http://www.sat-gps-locate.com
  2. Ceset

Ceset

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir. Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir. Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.Rüyada ceset görmek islerinin...
  3. Göksel - Hak Yerini Buldu

Göksel - Hak Yerini Buldu

Sen gidersin peşinde gölgen olurum Hissetmezsin düşünde arzun olurum Seni unuttum ben Hak yerini buldu Yeni duruldum ben sana neler oldu Son gülen ben kaybeden sen hak yerini buldu Ben unuttum ne varsa Sende bulduğum sıra Sende kolaysa arzun soluğum iyi bilirsin sen Ok hedefi vurdu Yolumu çizdim ben Sana olan oldu Uykusuz gece sana gün bana doğuyor Dokundu acı dilim zehri sana akıyor Yeni...
  4. Ankara'da bir ceset daha bulundu

Ankara'da bir ceset daha bulundu

Batıkent'te dün bulunan 3 cesedin ardından bugün de olay yerine yakın bölgede bir kişinin daha cesedi bulundu. Ankara Kuzey Çevre Yolu Batıkent girişinde dün bulunan 3 cesedin ardından bugün de olay yerine yakın bölgede bir kişinin daha cesedi bulundu. Çevre Yolu Batıkent girişinde, dün, yol kenarında başlarından silahla vurulmuş halde Nuray Okkalı (38), Mukaddes Şeyma Okkalı (16) ve...
  5. Beş ceset bulundu, muhabir aranıyor

Beş ceset bulundu, muhabir aranıyor

Düşen helikopterde Yazıcıoğlu ile birlikte 4 kişinin cesedi bulundu. İHA muhabiri İsmail Güneş halen aranıyor. İçişleri Bakanı Atalay, iki gündür bulunduğu Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde basın toplantısı düzenledi. Sözlerine ''Muhsin Yazıcıoğlu benim de şahsen eski yıllardan beri tanıdığım, bakanlığım döneminde de parlamenter olarak sık sık...

Sayfayı Paylaş